Reportage Türkiye - Lilium Projesi - Fas | Marakeş'te Satılık Daireler ve Evler ve Siteler | Marakeş'te gayrimenkul geliştirme ve yatırım
WhatsApp

Lilium

"An"ın tadında bir hayat
Lilium

Birleşik Arap Emirlikleri'nden Fas'a kadar faaliyet gösteren Reportage Properties, Türkiye, Suudi Arabistan Krallığı ve diğer uluslararası projeleri de içeren genişleme planında Mısır'dan sonra Afrika kıtasındaki ikinci uluslararası projesini gururla sunuyor. 

Marakeş'in en prestijli semtlerinden biri olan L'Hivernage'da sizi bir mimari şaheser ve "evim" diyebileceğiniz güzel bir cennet parçası bekliyor. Atlas Dağları'nın muhteşem bir manzarasını sunan Lilium, Marakeş'in gerçek bir yansımasıdır ve yakındaki Moulay El Hassan Parkı ve Oliverai Parkı sayesinde şehrin daha da fazla yeşil açık alanının tadını çıkarabilirsiniz. 

Marakeş - Kızıl Şehir

Marakeş'in karmaşık ruhuna Afrika kimliğini katan bir kalp. Tematik kırmızı binaları, kültürü, modernitesi ve doğası ile Fas'ın zıtlıklarını ve egzotik güzelliğini miras almış, ülkenin bu 4. en büyük şehri Afrika ile Avrupa'nın bir kesişme noktası olarak kabul ediliyor. 

Konum

Şunlara yakın olun:

Şehrin cazibe merkezleri kapınızın önünde
Nearby Image
4 Min
Bank of Morocco
Nearby Image
5 Min
Menara Mall
Nearby Image
19 Min
Tren İstasyonu
Nearby Image
7 Min
Carre Eden Mall
Nearby Image
8 Min
Medina/Jemaa El-fnaa Meydanı
Nearby Image
8 Min
Al Mazar Mall
Nearby Image
9 Min
Marakeş Uluslararası Havalimanı
Nearby Image
14 Min
Royal Golf Marrakech

Kültürel estetikle harmanlanan çağdaş çizgiler şehrin ruhunu yansıtan mükemmel bir karışım oluşturuyor. Ahşap dokunuşları ve yükseklikleri domine eden zıt renk paleti ile Lilium sizi sürekli şaşırtacak. 

Modernlik ve çağdaşlık tüm detaylarda kendini fark ettiriyor ve göze çarpan yüksek kaliteli yüzeylerdeki nötr bir renk paleti tüm ince zevklere hitap ediyor. Tüm mutfaklar mutfak dolapları ve çizilmeyen tezgâhlarla donatılmıştır ve hem ebeveyn hem misafir banyolar yüksek kaliteli kaplamalara, küvetlere ve duşlara sahiptir.

Olanaklar

Mutfak Mobilyaları
Mutfak Mobilyaları
Balkon
Balkon
Çift camlı pencereler
Çift camlı pencereler
Merkezî klima
Merkezî klima
Tamamen fayans kaplı banyolar
Tamamen fayans kaplı banyolar
Yüksek hızlı internet erişimi
Yüksek hızlı internet erişimi
Hilton Banyo
Hilton Banyo
Gömme Gardroplar
Gömme Gardroplar

Daire Planı

Proje Videosu

Yeni bir yaşam deneyimine hazır mısınız?

Daha fazla bilgi için bilgi formunu doldurun

En fazla 250 kelime

Ya da e-mail adresimize yazabilirsiniz info@reportage.com.tr