Reportage Turkiye | Al Raha Lofts 1
WhatsApp

Al Raha Lofts 1

Türünün ilk örneği
Al Raha Lofts 1

Reportage'ın Al Raha Plajı'ndaki bu ilk projesi, Abu Dabi'de ilk kez çatı katı daire tasarımlarını tanıtıyor. Bunlar İtalyan tasarımlarının kanal manzarasıyla harmanlanmasının sonucunda hayal edilebilecek en iyi konutlar. İster bir aile evi isterse bekâr evi olarak kullanıyor olun, buradaki alanlar ve tasarımlar her zaman standart beklentilerinizi karşılayacaktır. Bu çağdaş, 6 kat yüksekliğindeki konut sitesi kanal manzarası, peyzajı, yüzme havuzları, spor sahası, perakende satış mağazaları ve restoranlarıyla en iyi stüdyo, bir, iki ve üç yatak odalı daire seçenekleri ve Al Raha Lofts'u en çok arzu edilen yerlerden biri yapan ve hayatı daha iyi hâle getiren her şeyi sunuyor.

Al Raha Beach 
Dubai'ye giden otoyol üzerindeki en güzel noktalardan bir Al Raha Beach adını taşıyan yerdir. Abu Dabi Havalimanı, Yas Island ve Khalifa City ile komşu olan Al Raha Beach en çok rağbet gören yerlerden biri ve banliyölerdeki siteler arasında parlayan bir elmas hâline geldi. Tüm olanaklara ve ilham verici bir yaşam tarzına sahip böylesine müstakil bir kentte insanları sadece dinlenme, huzur ve ait olunacak bir topluluk bekliyor.

Konum

Şunlara yakın olun:

Şehrin cazibe merkezleri kapınızın önünde
Nearby Image
05 Min
Abu Dabi Uluslararası Havalimanı
Nearby Image
05 Min
Masdar City
Nearby Image
05 Min
Yas Island eğlence aktiviteleri
Nearby Image
05 Min
Ferrari World
Nearby Image
05 Min
GEMS Education ve Ryan International School
Nearby Image
05 Min
Al Raha Creek

Dış Mekânlar

Çağdaş sanatın ve su kanalının güzel bir yansımasının harmanlandığı Al Raha Lofts, İtalyan güzelliğini taşıyan eşsiz bir site olarak öne çıkıyor. Modern cepheleri ve yüksek kaliteli yüzeyleri ile Al Raha Lofts tüm ince zevklere hitap ediyor ve insanı mutlaka etkiliyor. Bu beton güzellik, su manzarasını yansıtan ve zarif bir modern dokunuş katan çift camlı dış cepheleri ve açık renkleri ile gözleri kamaştırıyor. 

Abu Dabi'de türünün ilk örneği olan Al Raha çatı katı daireleri modernliğin ve doğanın sadeliğinin mükemmel bir karışımını yakalayan modern ve çağdaş bir görünüme sahip; eksiksiz olanakları, spor salonu, yüzme havuzu ve özel jakuzilere sahip alametifarikamız olan çatı katı daire tasarımlarımızı sunmaktadır. Yüksek kaliteli yüzeylerden ve açık renklerden modern İtalyan mobilyalarına, her alan modernliği, dinginliği ve sanatın hissettirdiği her şeyi anlatan; dingin yaşam manzaraları sunan balkon ve teraslarıyla başlı başına bir sanat eseridir. Mutfaklar ve banyolar asla küçük bir ayrıntı muamelesi görmez; bunlar işlevsellik ve rafine zevk beklentilerinizi karşılamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Tüm mutfaklar mutfak dolapları ve çizilmeyen tezgâhlarla donatılmıştır ve hem ebeveyn hem misafir banyolar yüksek kaliteli kaplamalara, küvetlere ve duşlara sahiptir.

Olanaklar

Yüzme Havuzu
Yüzme Havuzu
Spor Salonu
Spor Salonu
Peyzaj Alanları
Peyzaj Alanları
Perakende Alanı
Perakende Alanı
Kapalı Otopark
Kapalı Otopark
Tenis Kortları
Tenis Kortları
Futbol Sahası
Futbol Sahası

Daire Planı

Sanal turumuza katılın

Yeni bir yaşam deneyimine hazır mısınız?

Daha fazla bilgi için bilgi formunu doldurun

En fazla 250 kelime

Ya da e-mail adresimize yazabilirsiniz info@reportage.com.tr