Perla Prime Reportage Türkiye | Yas Adası'nda Lüks Yaşam : The Waterfront Residences - Deniz Manzaralı Daireler ve İmkanlar
WhatsApp

Perla Prime

Göz Önünde Bir Mücevher
Perla Prime

Çok uzakta olmayan bir adada hâlâ sihirli şeylerle karşılaşmak mümkün. YAS Körfezi'nin her iki kanadında yer alan iki ikiz kuleden biri olan Perla1 - West YAS size sınırsız ilham ve geniş fırsatlar sunuyor. Abu Dabi'nin deniz kıyısındaki lüks ve eğlence merkezinde stratejik bir konuma sahip 190 ev, muhteşem deniz manzarasının keyfini çıkarmak ve büyüleyici YAS'ın sunduğu olanaklarla hayatı en iyi şekilde yaşayacak sakinlerini bekliyor. Bu yüksek katlı bina, tüm ihtiyaçları karşılamak ve lüks ve üst düzey yaşam arayan çok çeşitli sakinlere hitap edecek, mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır ve hem güneş ışığı alan hem deniz manzarası sunan Dubleks konutları ve Tripleks Şehir Evleri ile size muhteşem bir yuvaya sahip olma fırsatı sunuyor.

YAS'A EVET DİYECEKSİNİZ! 

Yas South bölgesi konut ve yatırım yapmak için mükemmel bir fırsat. Yas Körfezi'ndeki bu karma kullanımlı imar bölgesi ve site Abu Dabi'nin seçkin sahil destinasyonlarından biri olacak ve 3 bölgeden oluşmaktadır: The Waterfront, Yas Bay konutları ve Media Zone. The Hilton Hotel, kafeler ve restoranlar, perakende satış mağazaları, bir butik sinema, bir beach club ve ödüllü Etihad Arena'yı içeren Waterfront, canlı bir eğlence ve dinlence bölgesi. Eşsiz ve çağdaş bir konut sitesi olan Residences at Yas Bay, tümü The Waterfront'a yürüme mesafesinde olan 19 park, 2 okul, 3 cami ve site mağazaları ile eksiksiz bir Yas yaşam tarzı sunuyor. Media Zone küresel medya endüstrisinden en iyi yetenekleri çeken bir medya ve eğlence merkezi olan Twofour54'ün yeni yerleşkesine ev sahipliği yapıyor.

Konum

Şunlara yakın olun:

Şehrin cazibe merkezleri kapınızın önünde
Nearby Image
10 Min
Yas Beach
Nearby Image
5 Min
Etihad Arena
Nearby Image
5 Min
Ferrari World
Nearby Image
10 Min
Yas Mall
Nearby Image
10 Min
Yas Water World
Nearby Image
10 Min
Warner Bros

Dış Mekânlar

Tüm rafine zevkleri karşılamak için tasarlanan Perla 1, alametifarikamız olan İtalyan tasarımlarımızla körfezin parlayan bir mücevheri. Yüksek kaliteli yüzeylerden modern cephe ve balkonlara, mükemmel tasarlanmış alanlardan iç mekân süslemelerine kadar her şey ayrıntılı olarak düşünülmüş ve büyülü YAS Adası'nın ve üst düzey bir yaşamının özünü yansıtacak şekilde tasarlanmıştır. Abu Dabi'de tek yükseltiye sahip ilk bina olan Perla'daki tüm konut birimleri engelsiz deniz manzarasına sahiptir.

Perla içiyle de dışıyla da bir inci gibidir. Yüksek kaliteli iç kaplamalar ve nötr renk paletinden ince tasarlanmış alanlar ve mükemmel planlanmış bölümlere, Perla size yaşam ve konforla dolu muhteşem bir özel deneyim sunuyor. Perla'nın bir başka özel tarafı büyüleyici manzaraları ve güneş ışığını doğrudan evinize davet eden balkonlar ve teraslardır. Tüm zemin kat terasları, size eşsiz bir rahatlama ve eğlence deneyimi ve "ev hissi" sunmak için jakuzilerle donatılmıştır. Mutfaklar ve banyolar asla küçük bir ayrıntı muamelesi görmez; bunlar işlevsellik ve rafine zevk beklentilerinizi karşılamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Tüm mutfaklar mutfak dolapları ve çizilmeyen tezgâhlarla donatılmıştır ve hem ebeveyn hem misafir banyolar yüksek kaliteli kaplamalara, küvetlere ve duşlara sahiptir.

Olanaklar

Yüzme Havuzu
Yüzme Havuzu
Spor Salonu
Spor Salonu
Bahçe
Bahçe
Barbekü Alanı
Barbekü Alanı
Bocce Oyun Alanı
Bocce Oyun Alanı
Oturma Alanı
Oturma Alanı
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
6 Büyük Asansör
6 Büyük Asansör
Kapalı Otopark
Kapalı Otopark

Daire Planı

Yeni bir yaşam deneyimine hazır mısınız?

Daha fazla bilgi için bilgi formunu doldurun

En fazla 250 kelime

Ya da e-mail adresimize yazabilirsiniz info@reportage.com.tr