Reportage Turkiye | Oasis 2
WhatsApp

Oasis 2

Daha Kolay Bir Yaşam
Oasis 2

Oasis Residences 1'in büyük başarısının ardından, bir sanat şaheseri olan Oasis 2 bu bölgenin güzel manzarasını ve mimari çeşitliliğini tamamlamaya hazırlanıyor. 6 katlı bu konut binası inanılmaz özgün bir kentin ve dünyadaki en sürdürülebilir kentsel sitelerinden birinin hikâyesini anlatmaktadır. 304 daireden oluşan bu projede, 304 aile ve bekâr, çevredeki çölden daha serin bir iklime sahip tatil köyü benzeri bu sitede olağanüstü bir yaşam tarzını tecrübe etme fırsatı bulacak. Bu imar projesi Estidama Enerji ve Sürdürülebilirlik gerekliliklerini fazlasıyla yerine getirdiği için 3 Pearl (İnci) bina derecelendirmesine layık görülmüş olmaktan gurur duymaktadır. Arsa, kuzeybatı tarafındaki Boulevard yoluna ve kuzeydoğu tarafındaki havalimanı yoluna olmak üzere iki ana yola ve Masdar City'nin girişine doğru güneydoğu ve güneybatı taraflarından gelen iki düşük trafikli yola bakan özel bir konuma sahiptir. Olağanüstü tesisler, sakin manzaralar ve peyzajlar sayesinde hayatın güzellikleri her zaman elinizin altında. 

Masdar City 

Masdar City beton ormanından uzaktaki vahanızdır. Hızla büyüyen ve serbest ticaret bölgeleri içeren bir temiz teknoloji kümesinden oluşan, düşük karbonlu bir imar projesini hayal edin. Lüks konutlar, mağazalar, yemek seçenekleri ve birinci sınıf sağlık hizmetleri için çok uzağa gitmenize gerek yok. Burada ofis alanları yeşil alanlara bakıyor ve eşsiz konukseverliğin tadını çıkarabilirsiniz. Abu Dabi'nin hızla büyüyen bölgesinde stratejik bir konuma sahip olan Masdar City, Orta Doğu ve Asya'nın gelişmekte olan pazarlarının kesişme noktasındadır. Abu Dabi uluslararası havalimanına yakın olması nedeniyle burası uluslararası iş dünyası için önemli bir destinasyondur. Buradan Abu Dabi ve ötesine rahatça erişmek mümkün.

Konum

Şunlara yakın olun:

Şehrin cazibe merkezleri kapınızın önünde
Nearby Image
02 Min
My City Center Masdar Mall
Nearby Image
05 Min
Abu Dabi Uluslararası Havalimanı
Nearby Image
05 Min
GEMS Education ve Ryan International School
Nearby Image
10 Min
Ferrari World
Nearby Image
15 Min
Yas Island
Nearby Image
20 Min
Al Raha Beach

Dış Mekânlar

Şehrin doğasını ve mimari temasını yansıtan Oasis 2 sürdürülebilir çevreye ve çağdaş Arap tarzına uyacak ve onunla eşleşecek mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. İtalyan tarzı ile Arabesk dokunuşun bir karışımı olan bu yapı modern cepheleri ve nötr toprak renkleriyle mimari ve yüzeylerde bir başyapıt niteliğindedir. OASIS TWO gölgelendirmeyi en üst düzeye çıkaran ve böylece enerji kullanımını ve tüketim maliyetini azaltan konsol çatı yapıları ile kendisini anında ayırt ediyor.

İç Mekânlar

ster bir stüdyo isterse bir daire, şehir evi veya sky-home olsun, Oasis 2 konutları tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak ve size yeni bir ev deneyimi sunmak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli yüzeyler ve zarif modern tasarımlar, göz kamaştırıcı dış cepheleri ve tatil köyü benzeri yaşam tarzını tamamlamak için mükemmel bir ortam yaratıyor. Mutfaklar ve banyolar asla küçük bir ayrıntı muamelesi görmez; bunlar işlevsellik ve rafine zevk beklentilerinizi karşılamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Tüm mutfaklar mutfak dolapları ve çizilmeyen tezgâhlarla donatılmıştır ve hem ebeveyn hem misafir banyolar yüksek kaliteli kaplamalara, küvetlere ve duşlara sahiptir.

Olanaklar

Yüzme Havuzu
Yüzme Havuzu
Barbekü Alanı
Barbekü Alanı
Oturma Alanı
Oturma Alanı
Peyzaj Alanları
Peyzaj Alanları
Kapalı Otopark
Kapalı Otopark

Daire Planı

Yeni bir yaşam deneyimine hazır mısınız?

Daha fazla bilgi için bilgi formunu doldurun

En fazla 250 kelime

Ya da e-mail adresimize yazabilirsiniz info@reportage.com.tr