Reportage Turkiye | Alexis Tower
WhatsApp

Alexis Tower

En İyisine Yatırım Yapın
Alexis Tower

Tüm ihtiyaçlara ve rafine zevklere uygun benzersiz bir yaşam tarzı sunmak için size özel hazırlanmış 370 modern daireden oluşan, mükemmel tasarlanmış bir konut binası. Dubai'nin kalbinde, Sheikh Zayed Road üzerinde yer alan ve Expo 2021'e sadece birkaç dakika uzaklıkta, Al Maktoum Uluslararası Havalimanı'na yakın bir konumda bulunan Alexis Tower, Dubai ve Abu Dabi'de çalışan ve yaşayanlar için mükemmel bir seçimdir. Premium tesisler ve çevredeki perakende satış mağazaları ve manzara sayesinde ailenizle ve "size özel" zamanlarınızda canlı ve dinlendirici bir yaşam tarzı sürmek her zaman mümkündür.

Downtown Jebel Ali – Heyecan Verici Bir Yatırım Fırsatı

İnsanların nasıl yaşamak istediklerine uygun olarak tasarlanmış canlı bir site olan Downtown Jebel Ali, artık unutulan şehir planlaması sanatında bir rönesans niteliğindedir. Ana plan her yönüyle burada yaşayacak ve çalışacak insanların ihtiyaçlarına göre tanımlanmış bulunuyor. Bölge, toplam 2 milyon metrekarelik bir alanı kapsayacak şekilde 4 bölgeye ayrılmıştır ve bunların her birinde üç kısım bulunmaktadır: Urban Centre (Kent Merkezi), Trellis District (Kafes Bölgesi) ve Medina District (Medine Bölgesi). Yaklaşık 200.000 kişi burada işe yürüyerek gidebilecek, alışveriş yapabilecek, çeşitli kültürel, sanatsal ve sosyal mekânların keyfini çıkarabilecek ve geniş gölgeli, peyzajlı açık alanlarda dinlenebilecek.

Konum

Şunlara yakın olun:

Şehrin cazibe merkezleri kapınızın önünde
Nearby Image
01 Min
UAE Exchange Metro İstasyonu
Nearby Image
16 Min
Marina Beach
Nearby Image
10 Min
District 2020
Nearby Image
10 Min
Ibn Battuta Mall
Nearby Image
13 Min
Al Maktoum Havalimanı

Dış Mekânlar

İyi tasarlanmış modern cephelerinden nötr renk paletine, Alexis Tower sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını ve zevklerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli cepheler ve çift camlı pencereler konutların havadan ve güneş ışığından en iyi şekilde yararlanmasını sağlamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmış olup, nötr toprak renkleri çevredeki peyzajla uyum sağlayarak canlı bir uyumluluk ve tutarlılık oluşturmaktadır. Bina, sadece peyzaj ve yeşillik değil, aynı zamanda açık alanlar, parklar, oyun alanları, yüzme havuzları gibi hayatı daha iyi hâle getiren birçok unsurla çevrilidir ve ihtiyacınız olabilecek her şey Downtown Jebel Ali'de mevcuttur.

İç Mekânlar

Her alan bütün rafine zevklere hitap eden yüksek kaliteli yüzeyleri ve nötr renk paletini yansıtacak şekilde, doğal olarak aydınlatılmıştır. Terasınızda bir fincan çayın tadını çıkarmak kaçırılmaması gereken doğal bir terapidir ve davetkâr alanlar aile anılarınız için her zaman mükemmel bir arka plan oluşturur. Mutfaklar ve banyolar asla küçük bir ayrıntı muamelesi görmez; bunlar işlevsellik ve rafine zevk beklentilerinizi karşılamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Tüm mutfaklar mutfak dolapları ve çizilmeyen tezgâhlarla donatılmıştır ve hem ebeveyn hem misafir banyolar yüksek kaliteli kaplamalara, küvetlere ve duşlara sahiptir.

Olanaklar

Yüzme Havuzu
Yüzme Havuzu
Spor Salonu
Spor Salonu
Peyzaj Alanları
Peyzaj Alanları
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Perakende Alanı
Perakende Alanı
Kapalı Otopark
Kapalı Otopark

Daire Planı

SANAL TUR

Sanal turumuza katılın

Yeni bir yaşam deneyimine hazır mısınız?

Daha fazla bilgi için bilgi formunu doldurun

En fazla 250 kelime

Ya da e-mail adresimize yazabilirsiniz info@reportage.com.tr