Perla Waves Reportage Türkiye: Abu Dhabi De Zarafetle Tasarlanmış Birinci Sınıf Deniz Kıyısı Yaşamı | deniz manzaralı dubleks daireler Yas Abu Dabi'de
WhatsApp

Perla waves

Göz Önünde Bir Mücevher
Perla waves

Turkuaz suların parıldadığı deniz kıyısında bulunan Perla 2 - East YAS zarif, modern ve sofistike bir başyapıt niteliğindedir ve hayatın dolu dolu yaşandığı büyülü bir adanın hikâyesini dile getiriyor gibidir. Perla 2, YAS Körfezi'nin iki tarafında yer alan ve aynı amaca -YAS Island'ın sunduğu en güzel şeyleri hayallerinizdeki eve taşır- hizmet eden iki ikiz kuleden biridir. Bu yüksek katlı bina hem güneş ışığı alacak hem deniz manzarası sunacak şekilde zekice tasarlanmış ve alametifarikamız olan İtalyan tasarımlarına ve teraslara sahip üst düzey deniz manzaralı dubleks daireleri ile eviniz olmaya aday 115 konut sunuyor.

YAS'A EVET DİYECEKSİNİZ!

Yas South bölgesi konut ve yatırım yapmak için mükemmel bir fırsat. Yas Körfezi'ndeki bu karma kullanımlı imar bölgesi ve site Abu Dabi'nin seçkin sahil destinasyonlarından biri olacak ve 3 bölgeden oluşmaktadır: The Waterfront, Yas Bay konutları ve Media Zone. The Hilton Hotel, kafeler ve restoranlar, perakende satış mağazaları, bir butik sinema, bir beach club ve ödüllü Etihad Arena'yı içeren Waterfront, canlı bir eğlence ve dinlence bölgesi. Eşsiz ve çağdaş bir konut sitesi olan Residences at Yas Bay, tümü The Waterfront'a yürüme mesafesinde olan 19 park, 2 okul, 3 cami ve site mağazaları ile eksiksiz bir Yas yaşam tarzı sunuyor. Media Zone küresel medya endüstrisinden en iyi yetenekleri çeken bir medya ve eğlence merkezi olan twofour54'ün yeni yerleşkesine ev sahipliği yapıyor.

Konum

Şunlara yakın olun:

Şehrin cazibe merkezleri kapınızın önünde
Nearby Image
10 Min
Yas Beach
Nearby Image
5 Min
Etihad Arena
Nearby Image
5 Min
Ferrari World
Nearby Image
10 Min
Yas Mall
Nearby Image
10 Min
Yas Water World
Nearby Image
10 Min
Warner Bros

Dış Mekânlar

Perla 2 usta işi mimarisi ve iç mekân süslemeleriyle göz dolduruyor. Yüksek kaliteli yüzeylerden modern ve çağdaş cephelere, tüm tasarım detayları üst düzey bir yaşam için üst düzey bir konut binası meydana getirmek üzere mükemmel bir şekilde harmanlanmıştır. Binanın kavisli tasarımı denizi ve gökyüzünü kucaklayıp tüm konutların eşit şekilde deniz manzarasından faydalanmasını sağlarken, dış cephelere hâkim olan çift camlı pencereler güzel sabah gölgeleri ve yıldızlı gece manzaralarıyla büyülü YAS'ın özünü yansıtıyor.

İç Mekânlar

Perla içiyle de dışıyla da bir inci gibidir. Yüksek kaliteli iç kaplamalar ve nötr renk paletinden ince tasarlanmış alanlar ve mükemmel planlanmış bölümlere, Perla size yaşam ve konforla dolu muhteşem bir özel deneyim sunuyor. Perla'nın bir başka özel tarafı büyüleyici manzaraları ve güneş ışığını doğrudan evinize davet eden balkonlar ve teraslardır. Tüm zemin kat terasları, size eşsiz bir rahatlama ve eğlence deneyimi ve "ev hissi" sunmak için jakuzilerle donatılmıştır. Mutfaklar ve banyolar asla küçük bir ayrıntı muamelesi görmez; bunlar işlevsellik ve rafine zevk beklentilerinizi karşılamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Tüm mutfaklar mutfak dolapları ve çizilmeyen tezgâhlarla donatılmıştır ve hem ebeveyn hem misafir banyolar yüksek kaliteli kaplamalara, küvetlere ve duşlara sahiptir.

Olanaklar

Yüzme Havuzu
Yüzme Havuzu
Spor Salonu
Spor Salonu
Bahçe
Bahçe
Barbekü Alanı
Barbekü Alanı
Çocuk Oyun Alanı
Çocuk Oyun Alanı
Bocce Oyun Alanı
Bocce Oyun Alanı
Oturma Alanı
Oturma Alanı
6 Büyük Asansör
6 Büyük Asansör
Kapalı Otopark
Kapalı Otopark

Daire Planı

Yeni bir yaşam deneyimine hazır mısınız?

Daha fazla bilgi için bilgi formunu doldurun

En fazla 250 kelime

Ya da e-mail adresimize yazabilirsiniz info@reportage.com.tr