Reportage Turkiye | Leonardo Residence
WhatsApp

Leonardo Residence

Daha Kolay Bir Yaşam
Leonardo Residence

Reportage'ın Abu Dabi'nin en gözde adreslerinden biri olan Masdar City'deki ilk projesine hoş geldiniz. Masdar City'nin kalbinde, peyzajlı merkezi bir bulvar üzerinde yer alan bu imar projesi, IRENA (Uluslararası Yenilenebilir Enerji Ajansı) genel merkezine ve Masdar Enstitüsü'ne çok yakın. Konutlar ayrıca çeşitli eğlence ve kültür tesisleri içeren geniş bir peyzajlı park alanı olan "yeşil kuşağa" doğrudan erişim sağlamaktadır. Bu 6 katlı bina her biri mahremiyetinizi gözeten, çevredeki canlı yaşama nazır özel bir terasa sahip stüdyo, 1, 2 ve 3 yatak odalı daireler dâhil olmak üzere çeşitli alan ve boyutlarda 175 daire sunmaktadır. 

Masdar City 

Masdar City beton ormanından uzaktaki vahanızdır. Hızla büyüyen ve serbest ticaret bölgeleri içeren bir temiz teknoloji kümesinden oluşan, düşük karbonlu bir imar projesini hayal edin. Lüks konutlar, mağazalar, yemek seçenekleri ve birinci sınıf sağlık hizmetleri için çok uzağa gitmenize gerek yok. Burada ofis alanları yeşil alanlara bakıyor ve eşsiz konukseverliğin tadını çıkarabilirsiniz. Abu Dabi'nin hızla büyüyen bölgesinde stratejik bir konuma sahip olan Masdar City, Orta Doğu ve Asya'nın gelişmekte olan pazarlarının kesişme noktasındadır. Abu Dabi uluslararası havaalanına yakın olması nedeniyle burası uluslararası iş dünyası için önemli bir destinasyondur. Buradan Abu Dabi ve ötesine rahatça erişmek mümkün.

Konum

Şunlara yakın olun:

Şehrin cazibe merkezleri kapınızın önünde
Nearby Image
05 Min
My City Center Masdar Mall
Nearby Image
05 Min
Masdar Park Khalifa City
Nearby Image
03 Min
Masdar Institute
Nearby Image
12 Min
Ferrari World
Nearby Image
17 Min
Yas Island
Nearby Image
20 Min
Al Raha Beach

Dış Mekânlar

Bina, şehrin sürdürülebilir yaşam tarzına uyum sağlayan yüksek kaliteli kaplamalarla buluşan çağdaş İtalyan tasarımını yansıtıyor. Modern cephelerden çift camlı pencerelere, Leonardo modernliğin ve işlevselliğin sembolüdür. 

İç Mekânlar

Çeşitli alanları ve boyutlarıyla, Leonardo modernlik ve işlevsellik arayanlar için uygun bir şekilde tasarlanmış çok çeşitli modern daireler sunuyor. Yüksek kaliteli kaplamaları ve nötr renk paleti ile Leonardo'daki daireler Masdar City'nin modern sürdürülebilir yaşamına uyum sağlıyor ve her ince zevke hitap ediyor. Mutfaklar ve banyolar asla küçük bir ayrıntı gibi muamele görmüyor ve işlevsellik ve rafine zevk beklentilerinizi karşılamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmış bulunuyor. Tüm mutfaklar mutfak dolapları ve çizilmeyen tezgâhlarla donatılmıştır ve hem ebeveyn hem misafir banyolar yüksek kaliteli kaplamalara, küvetlere ve duşlara sahiptir.

Olanaklar

Yüzme Havuzu
Yüzme Havuzu
Spor Salonu
Spor Salonu
Oyun Alanı
Oyun Alanı
Mutfak Mobilyaları
Mutfak Mobilyaları
Yangın Güvenliği
Yangın Güvenliği
Lüks Kapı
Lüks Kapı
Malzeme Odası
Malzeme Odası
Mermer Zemin
Mermer Zemin

Proje Videosu

Yeni bir yaşam deneyimine hazır mısınız?

Daha fazla bilgi için bilgi formunu doldurun

En fazla 250 kelime

Ya da e-mail adresimize yazabilirsiniz info@reportage.com.tr