Reportage Turkiye | The Gate
WhatsApp

The Gate

Sürdürülebilirlik yeni lükstür
The Gate

Abu Dabi'nin en sürdürülebilir semtlerinden birinde yer alan The Gate, Masdar City'nin hemen girişinde eşsiz bir sanat eseri olarak öne çıkıyor. Yaklaşık 9.000 metrekarelik bir alana yayılan orta yükseklikteki bu konut binası, karbon ayak izine sahip olmayan temiz teknolojili bir sitede zarafet ve işlevselliğin bir karışımı olacak şekilde tasarlanmıştır. Sakin bir atmosferde ve çevredeki çölden daha serin bir iklimde, huzurunuzu hiçbir şey bozamaz.

Masdar City Masdar 

City beton ormanından uzaktaki vahanızdır. Hızla büyüyen ve serbest ticaret bölgeleri içeren bir temiz teknoloji kümesinden oluşan, düşük karbonlu bir imar projesini hayal edin. Lüks konutlar, mağazalar, yemek seçenekleri ve birinci sınıf sağlık hizmetleri için çok uzağa gitmenize gerek yok. Burada ofis alanları yeşil alanlara bakıyor ve eşsiz konukseverliğin tadını çıkarabilirsiniz. Abu Dabi'nin hızla büyüyen bölgesinde stratejik bir konuma sahip olan Masdar City, Orta Doğu ve Asya'nın gelişmekte olan pazarlarının kesişme noktasındadır. Abu Dabi uluslararası havaalanına yakın olması nedeniyle burası uluslararası iş dünyası için önemli bir destinasyondur. Buradan Abu Dabi ve ötesine rahatça erişmek mümkün.

Konum

Şunlara yakın olun:

Şehrin cazibe merkezleri kapınızın önünde
Nearby Image
05 Min
Abu Dabi Uluslararası Havalimanı
Nearby Image
05 Min
My City Center Masdar
Nearby Image
05 Min
GEMS Education ve Ryan International School
Nearby Image
05 Min
Masdar Institute
Nearby Image
10 Min
Ferrari World
Nearby Image
15 Min
Yas Island
Nearby Image
15 Min
Al Raha Plajı

Dış Mekânlar

Yüksek kaliteli cephelere ve yüzeylere sahip bu binanın zarafet ve işlevsellik karışımı kendini akıcı bir şekilde ifade ediyor. Modern cepheler ustaca tasarlanmış olup Masdar'ın farklı temasını yansıtan arabesk desenlerle süslenmiştir. Bina, sadece peyzaj ve yeşillik değil, aynı zamanda açık alanlar, parklar, oyun alanları, yüzme havuzları gibi hayatı daha iyi hâle getiren birçok unsurla çevrilidir ve ihtiyacınız olabilecek her şey Masdar City'nin bu sakin vahasında mevcuttur. 

İç Mekânlar

Tüm ihtiyaçlara ve her ince zevke hitap edecek şekilde tasarlanan The Gate'in modern İtalyan tasarımları insanı her zaman etkiler. Yüksek kaliteli kaplamalar ve nötr renk paletinden mükemmel tasarlanmış bölümlere kadar her ayrıntı iyi düşünülmüş ve başlı başına bir başyapıt niteliğindedir. Hava ve güneş ışığı her zaman küçük cennetinize giden yolu bulur ve balkonlar ve teraslar sizi asla enerjisiz bırakmaz. İster bir aile evi ister bir bekâr evi olsun, The Gate size her zaman arzuladığınız hayatı sunacaktır. Mutfaklar ve banyolar asla küçük bir ayrıntı muamelesi görmez; bunlar işlevsellik ve rafine zevk beklentilerinizi karşılamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Tüm mutfaklar mutfak dolapları ve çizilmeyen tezgâhlarla donatılmıştır ve hem ebeveyn hem misafir banyolar yüksek kaliteli kaplamalara, küvetlere ve duşlara sahiptir.

Olanaklar

Yüzme Havuzu
Yüzme Havuzu
Spor Salonu
Spor Salonu
Barbekü Alanı
Barbekü Alanı
Çocuk Oyun Alanı
Çocuk Oyun Alanı
Evcil Hayvan Alanı
Evcil Hayvan Alanı
Oturma Alanı
Oturma Alanı
Peyzaj Alanları
Peyzaj Alanları
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Kapalı Otopark
Kapalı Otopark
Koşu Parkuru
Koşu Parkuru
Sinema Alanı
Sinema Alanı

Daire Planı

SANAL TUR

Sanal turumuza katılın

Yeni bir yaşam deneyimine hazır mısınız?

Daha fazla bilgi için bilgi formunu doldurun

En fazla 250 kelime

Ya da e-mail adresimize yazabilirsiniz info@reportage.com.tr