Reportage Turkiye | Reportage Village
WhatsApp

Reportage Village

Ev Dediğiniz Bir Yer
Reportage Village

Dubai silüetinin arka planında ve Arap Çiftlikleri'nin yanında yer alan Reportage Village, incelik ve zarafet havası yayan çarpıcı beyaz modern cephelere sahip özel konak villalarına sahiptir. Her villa, çağdaş lüks ve zamansız çekiciliğin kusursuz bir karışımını yaratan şık çizgiler ve cömert kaplamalarla titiz işçiliğin bir kanıtıdır. İçeri adım atın ve doğal ışıkla aydınlanan, huzur ve konfor vahası sunan geniş iç mekanlarla karşılaşacaksınız.

 

 İster özel havuza dalın, ister yemyeşil bahçede bir toplantıya ev sahipliği yapın, ister sadece sakin ortamın tadını çıkarın, sakinler bu topluluğun sunduğu eşsiz güzelliğin tadını çıkarabilirler. Bu benzersiz topluluğun sınırlarının ötesinde, sakinler Dubai'nin birinci sınıf alışveriş merkezlerine, kaliteli yemek mekanlarına ve çok çeşitli eğlence seçeneklerine kolayca erişebilir.

 

Birinci sınıf olanaklara ve mükemmel bir konuma sahip olan Reportage Village, bir yere ev demenin ne anlama geldiğini gerçekten yeniden tanımlayan zarif yaşamın somut örneğidir.

 

Dubailand

 

Dubai'nin eğlence merkezi olarak tasarlanan Dubailand, hem yaşam hem de yatırım için eşsiz bir fırsattır. Dubailand, şehrin kalbinde 3 milyar metrekarelik devasa bir alana yayılıyor ve bu da onu Dubai'nin en büyük bölgesi yapıyor. Bölge, geniş yerleşim toplulukları ve popüler eğlence mekanlarının canlı bir karışımı arasında bölünmüştür. Al Barari ve Arabian Ranches gibi tanınmış konut projeleri ve toplulukların yanı sıra, beklenen Muhammed Bin Rashid Şehri mega projesi ve kendi Rukan topluluğumuz da bu bölgede yer alıyor.

 

BAE'nin taşınma ve ev hizmetleri platformu ServiceMarket'e göre, diğer banliyö topluluklarının yanı sıra Dubailand, sakinlerin 2017 yılının ilk çeyreğinde Dubai'de taşındığı en popüler mahalle olarak ortaya çıktı.

Konum

Şunlara yakın olun:

Şehrin cazibe merkezleri kapınızın önünde
Nearby Image
05 minute
IMG Macera Dünyaları
Nearby Image
11 minute
Küresel köy
Nearby Image
11 minute
Zayed Üniversitesi
Nearby Image
17 minute
Dubai Hills Alışveriş Merkezi
Nearby Image
23 minute
Emirates Alışveriş Merkezi

Dış Mekânlar

Yemyeşil yeşilliklerin güzelliğini yansıtan büyüleyici beyaz cepheler ve modernlik ile zarafetin karışımı, hepsi usta mimariden oluşan entegre bir topluluk içinde.

İç Mekânlar

Yüksek kaliteli kaplama ve sofistike ve etkileyici bir lüks hissi veren nötr renk paleti. Rahat alanlar ve ev diyebileceğiniz bir yer yaratmak için her ayrıntı iyi düşünülmüştür.

Olanaklar

Yüzme Havuzu
Yüzme Havuzu
Spor Salonu
Spor Salonu
Bahçe
Bahçe
Barbekü Alanı
Barbekü Alanı
Park Alanı
Park Alanı
Çocuk Oyun Alanı
Çocuk Oyun Alanı
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Tenis Kortları
Tenis Kortları
Mutfak Mobilyaları
Mutfak Mobilyaları
Koşu Parkuru
Koşu Parkuru
Cami
Cami
Balkon
Balkon
Tamamen fayans kaplı banyolar
Tamamen fayans kaplı banyolar

Daire Planı

Yeni bir yaşam deneyimine hazır mısınız?

Daha fazla bilgi için bilgi formunu doldurun

En fazla 250 kelime

Ya da e-mail adresimize yazabilirsiniz info@reportage.com.tr