Reportage Turkiye | Diva
WhatsApp

Diva

Körfezde
Diva

Abu Dabi'nin en ünlü noktalarından Yas Island'da yer alan DIVA'yı tanıtmaya gerek yok. Bu güzel adanın adını okuduğunuzda aklınıza gelen şey tam olarak budur: lüks, dinlenme, deniz, eğlence ve güzel bir yaşamın sunduğu her şey. Yas'ın güneyinde yer alan 2 ana kuleden oluşan Diva Towers, Yas Körfezi'nin kalbinde, Waterfront'a yürüme mesafesinde, benzersiz ve çağdaş tasarımlı üst düzey konut binalarıdır. Bu binalar 19 park, 2 okul, 3 cami ve site mağazaları içe çevrili olup ana yollara doğrudan erişimi olan eksiksiz bir Yas yaşam tarzı sunar ve tatil köyü benzeri havasıyla oldukça aktif ancak sakin bir yerdir.

YAS'a evet diyeceksiniz

 Yas South bölgesi konut ve yatırım yapmak için mükemmel bir fırsat. Yas Körfezi'ndeki bu karma kullanımlı imar bölgesi ve site Abu Dabi'nin seçkin sahil destinasyonlarından biri olacak ve 3 bölgeden oluşmaktadır: The Waterfront, Yas Bay konutları ve Media Zone. 

The Hilton Hotel, kafeler ve restoranlar, perakende satış mağazaları, bir butik sinema, bir beach club ve ödüllü Etihad Arena'yı içeren Waterfront, canlı bir eğlence ve dinlence bölgesi.

Eşsiz ve çağdaş bir konut sitesi olan Residences at Yas Bay, tümü The Waterfront'a yürüme mesafesinde olan 19 park, 2 okul, 3 cami ve site mağazaları ile eksiksiz bir Yas yaşam tarzı sunuyor.

Konum

Şunlara yakın olun:

Şehrin cazibe merkezleri kapınızın önünde
Nearby Image
03 Min
Hilton Abu Dabi Yas Island
Nearby Image
05 Min
Ferrari World
Nearby Image
04 Min
Yas Plaza
Nearby Image
10 Min
Yas Island
Nearby Image
12 Min
Abu Dabi Uluslararası Havalimanı
Nearby Image
11 Min
Yas Mall
Nearby Image
18 Min
GEMS Education ve Ryan International School

DIVA Towers, sakinlerinin çeşitli ihtiyaçlarını ve zevklerini karşılayacak şekilde, özel olarak tasarlanmıştır. İster bir aile evi ister bir bekâr evi olarak kullanacak olun, burada benzersiz bir lüksün ve işlevselliğin keyfini çıkaracaksınız. Yaşam dolu ışığın küçük cennetinize her zaman erişmesini sağlamak için binalar her yönden güneş ışığını görecek şekilde, dikey ve yatay ızgaralardan oluşan bir ızgara sistemine göre tasarlanmıştır. Cephelerin açık renkli yüzeylerinden dış mekânlara hâkim olan açık renkli camlara, binalar güzel Yas adasının canlı renk düzenine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Betondan meydana gelen bu sanat eseri, baktığı güzel manzarayla tamamlanıyor. Tüm DIVA konutları, Yas Waterfront'un büyülü deniz manzarasına veya geniş yeşilliklere nazır canlı bir park manzarasına sahiptir, bu da ideal konut manzaranızı seçmeyi zorlaştırabilecek bir durum.

İç Mekânlar

Bir DIVA içiyle de dışıyla da Diva'dır. Yüksek kaliteli iç kaplamalar ve nötr renk paletinden ince tasarlanmış alanlar ve mükemmel planlanmış bölümlere, DIVA size yaşam ve konforla dolu muhteşem bir özel deneyim sunuyor. DIVA'nın bir başka özel tarafı büyüleyici manzaraları ve güneş ışığını doğrudan evinize davet eden balkonlar ve teraslardır. Tüm zemin kat terasları, size eşsiz bir rahatlama ve eğlence deneyimi ve "ev hissi" sunmak için jakuzilerle donatılmıştır. Mutfaklar ve banyolar asla küçük bir ayrıntı muamelesi görmez; bunlar işlevsellik ve rafine zevk beklentilerinizi karşılamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Tüm mutfaklar mutfak dolapları ve çizilmeyen tezgâhlarla donatılmıştır ve hem ebeveyn hem misafir banyolar yüksek kaliteli kaplamalara, küvetlere ve duşlara sahiptir.

Olanaklar

Yüzme Havuzu
Yüzme Havuzu
Spor Salonu
Spor Salonu
Bahçe
Bahçe
Park Alanı
Park Alanı
Barbekü Alanı
Barbekü Alanı
Çocuk Oyun Alanı
Çocuk Oyun Alanı
Evcil Hayvan Alanı
Evcil Hayvan Alanı
Dev Satranç Alanı
Dev Satranç Alanı
Masa Tenisi Oyun Alanı
Masa Tenisi Oyun Alanı
Oturma Alanı
Oturma Alanı
Peyzaj Alanları
Peyzaj Alanları

Daire Planı

Yeni bir yaşam deneyimine hazır mısınız?

Daha fazla bilgi için bilgi formunu doldurun

En fazla 250 kelime

Ya da e-mail adresimize yazabilirsiniz info@reportage.com.tr