Hakkımızda | Reportage Türkiye
WhatsApp
Reportage Properties

Reportage Türkiye HAKKINDA

2014’ten günümüze…

Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Mısır, Fas ve Belarus’ta gayrimenkul geliştirme faaliyetlerinde bulunan Reportage, globaldeki deneyiminden aldığı güç sayesinde kendi mimari model ve iş planıyla Reportage Türkiye adıyla Türkiye'ye giriş yaptı ve kendi konseptini getirdi. Gayrimenkul geliştirme alanında dünyadaki öncüler arasında olan markamızın amacı, müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkararak sürdürülebilirlik sağlamaktır. 

Yatırımcılarımıza sadece bir değer sunmakla kalmıyor, aynı zamanda konut alıcılarına yaşamak için güvenli alanlar sağlıyoruz. Yenilikçi, modern ve uygun fiyatlı konut çözümleri sunma hedefimize odaklanmış durumdayız ve deneyimleri yeniden tanımlayan benzersiz zarafet ve konfora sahip yaşam alanları inşa ediyoruz.

Misyonumuz, uygun maliyetli ve size aidiyet duygusu sağlayan konutlar geliştirip dünyadaki en güvenilir emlak şirketleri arasında yer almaktır. Gireceğimiz yeni pazarları dört gözle bekliyoruz ve uluslararası işletmelerle ortaklık kurarak gayrimenkul çalışmalarımızı küresel olarak genişletmeyi hedefliyoruz.

YAPTIKLARIMIZ

Amacımız, birçok ülkede emlak geliştirip yatırımcılarımıza değerler sunacak projelerimizi teslim ederek yenilikçi, modern ve uygun fiyatlı konut çözümleri sağlamaktır. Reportage Properties, güvenebileceğiniz bir marka oluşturulması için zamanında teslimata ve rakipsiz yaşam standartlarına sahip konutlar oluşturmaya odaklanır.

SUNDUKLARIMIZ

Reportage Grubu, gerekli tüm faaliyetleri "kurum içinde" tutarak, sonuçları optimize eden bir ortaklık temeli üzerine inşa edilerek tutarlılık sağlar; çeşitli proje portföyünü denetleyen yönetim ekipleriyle arazi değerlendirmesinden arazi kazanımına, planlamaya, mimari tasarım ve inşaata kadar tüm faaliyetlere odaklanır.

VİZYONUMUZ

Bulunduğumuz ülkelerde en güvenilir gayrimenkul geliştiricilerinden biri olmak ve önümüzdeki yıllarda yerel ve uluslararası alanda daha da büyük saygı kazanmak.

MİSYONUMUZ

Amacımız doğrultusunda çalışmak ve her bütçeye uygun yatırımı mümkün kılan gayrimenkul projelerini ustalıkla geliştirmek. Reportage Properties, paydaşların sahip olduğu değerlerini geliştirmeyi ve sürekli olarak artırmayı amaçlar.

Değerler

Yaptığımız her işte kalite ve mükemmellik.

En iyi konut çözümlerini sağlama taahhüdü.

Sonuca ulaşmak için etkili bir iş birliği yapmak.

Geleceği şekillendirmek için üretkenlik, yenilikçilik ve sürekli gelişim.