Reportage Türkiye Verdana 2 Şehir Evleri | dubai'de ev satın almak | Verdana 2 burj khalifa yakın ev satın almak
WhatsApp

Verdana 2

.
Verdana 2

Verdana şehir evlerinin büyük başarısı ve projeye olan büyük talebin ardından Reportage Properties, Verdana 2'yi tanıtıyor.

Verdana 2

 İyi tasarlanmış geniş şehir evlerinde ve topluluk içindeki toplulukta kendini gösteren çağdaş sanat ve doğa birleşimi. Dubai'nin tam kalbinde benzersiz bir konuma sahip olan ve 34.743,69 m2'lik bir alana yayılan Verdana, hem hızlı hem de yavaş tempolu yaşam tarzlarına hitap etmek ve Dubai'nin hareketliliğinin ortasında hem canlılık hem de huzur dolu büyük bir vaha oluşturmak için yaratılmıştır. hayat. Verdana, mahremiyet duygusunu ve yemyeşil yeşilliklerin huzurunu korurken, her iki dünyanın da en iyisini yaşamak ve dünyanın fonunuz olduğu bir hayatın tadını çıkarmak için Dubai'nin turistik mekanlarına yakınlığıyla şehrin ruhunu güzel bir şekilde yansıtıyor.

Dubai'nin Kalbinde – Yeşil Toplumun Yanında

Sakinlerin toplumsal faaliyetlerin yanı sıra bölgenin stratejik konumundan da yararlanabilecekleri yer. Ayrıca şehrin çekirdek ekonomik merkezlerine iyi bağlantılara sahiptir ve Dubai'nin ilgi çekici yerlerine yakınlığıyla Şeyh Zayed Yolu ve Emirates Yolu gibi önemli rotalara hızlı erişim sağlar.

Konum

Şunlara yakın olun:

Şehrin cazibe merkezleri kapınızın önünde
Nearby Image
18
Dubai Yat Limanı
Nearby Image
20
Palm Jumeirah
Nearby Image
21
Küresel köy
Nearby Image
23
Emirates Alışveriş Merkezi
Nearby Image
23
IMG Dünyası
Nearby Image
26
Burj Khalifa

İnsan yapımı çağdaş sanat ve doğanın yeşil dokunuşuyla Verdana şehir evleri, şehrin ruhunu yansıtmak ve çevredeki atmosfere uyum sağlamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Geniş şehir evleri, tatil yeri benzeri bir toplulukta üst düzey bir yaşam tarzı arayan sakinlerin ve ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı. Toprak renk paletinin akıllı seçimi ve ahşabın akıllıca eklenen tematik dokunuşuyla birlikte, kendini akıcı bir şekilde anlatan doğal bir sanat eserinde modernlik, tasarımın her alanında hissediliyor.

Alanın her bir parçası, tüm ince zevkleri karşılayacak şekilde zekice tasarlanmış, sınıfın bir ifadesidir. Çağdaş tasarımları, yüksek kaliteli kaplamaları ve nötr renk paletiyle Verdana şehir evleri zarafetin, modernliğin ve işlevselliğin açık bir tezahürüdür. Mutfak ve Banyolar asla küçük bir detay değildir; işlevsellik ve rafine lezzet beklentilerinizi karşılamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Tüm mutfaklar mutfak dolapları ve çizilmez tezgahlarla donatılmıştır ve ister en-suite ister misafir banyosu olsun, banyolar tamamen yüksek kaliteli kaplama, küvet ve duşlarla döşenmiştir.

Olanaklar

Yüzme Havuzu
Yüzme Havuzu
Spor Salonu
Spor Salonu
Barbekü Alanı
Barbekü Alanı
Park Alanı
Park Alanı
Çocuk Oyun Alanı
Çocuk Oyun Alanı
Oturma Alanı
Oturma Alanı
Peyzaj Alanları
Peyzaj Alanları
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Balkon
Balkon
Tamamen fayans kaplı banyolar
Tamamen fayans kaplı banyolar
Çift camlı pencereler
Çift camlı pencereler
Merkezî klima
Merkezî klima

Daire Planı

Proje Videosu

Yeni bir yaşam deneyimine hazır mısınız?

Daha fazla bilgi için bilgi formunu doldurun

En fazla 250 kelime

Ya da e-mail adresimize yazabilirsiniz info@reportage.com.tr