Reportage Turkiye | PLAZA
WhatsApp

PLAZA

Yaşamın serin gölgesi
PLAZA

En sürdürülebilir kentsel bölgelerden birinde bulunan Plaza, modern mimarinin ve eşsiz yaşam tarzının bir başyapıtı olarak öne çıkıyor. Abu Dabi'nin fütüristik yaklaşımını takip eden ve 3 Pearl (İnci) bina derecelendirmesine layık görülmüş bu konut kompleksi, doğanın teknolojiyle buluşarak yenilikçi bir yaşam tarzı yaratan çevre dostu bir site meydana getirdiği, mükemmel planlanmış işlevsel bir tasarımla çağdaşlığın ve lüksün harmanlandığı bir yer.

10.000 metrekareyi aşan bir alana yayılmış bulunan Plaza, ana yollara bağlanan stratejik bir konuma sahip ve hepsi yürüme mesafesinde olan parklar, okullar, camiler, bankalar ve perakende satış mağazalarıyla çevrili, eksiksiz olanaklara sahip çok çeşitli konut daireleri ve şehir evleri içermektedir. Plaza, enerji verimli binalara sahip üst düzey bir konut kompleksi olarak Masdar'da herkesin çözmeyi başaramadığı bir denklemi çözmüş bulunuyor.

Konum

Şunlara yakın olun:

Şehrin cazibe merkezleri kapınızın önünde
Nearby Image
10
Park Khalifa City
Nearby Image
10
Central Park
Nearby Image
5
Abu Dabi Uluslararası Havalimanı
Nearby Image
10
Al Raha Beach & Mall
Nearby Image
13
Ferrari World
Nearby Image
15
Yas Island

Dış Mekânlar

Çevresine uyum sağladığı kadar kolayca ayırt da edilen Plaza, Masdar'ın temasını ve ruhunu yansıtacak şekilde, ustalıkla tasarlanmıştır. Enerji verimli binalara sahip bu üst düzey konut kompleksi, özel güneş panelleri ve yenilenebilir enerji kaynakları ile sürdürülebilirliği mükemmel bir şekilde sağlamaktadır. Usta mimarinin saf bir tezahürü olan Plaza, yumuşak bir Arabesk desen dokunuşuyla süslenmiş ve kusursuz tasarlanmış cepheleriyle şehrin modern Arap temasını canlı bir şekilde yansıtmaktadır. Kare şeklindeki bu kompleks sakin manzarası ve turkuaz yüzme havuzlarıyla hem güneş ışığından en iyi şekilde yararlanmanızı hem de her zaman güzel bir yaşam deneyimine sahip olmanızı sağlıyor.

Yüksek kaliteli yüzeyleri ve nötr renk paleti ile her alan tüm rafine zevkleri karşılamak için zekice tasarlanmış bir kalite ve modernlik ifadesidir. Mutfaklar ve banyolar asla küçük bir ayrıntı muamelesi görmez; bunlar işlevsellik ve rafine zevk beklentilerinizi karşılamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Tüm mutfaklar mutfak dolapları ve çizilmeyen tezgâhlarla donatılmıştır ve hem ebeveyn hem misafir banyolar yüksek kaliteli kaplamalara, küvetlere ve duşlara sahiptir.

Olanaklar

Balkon
Balkon
Eşyalı daireler
Eşyalı daireler
Tamamen fayans kaplı banyolar
Tamamen fayans kaplı banyolar
Çift camlı pencereler
Çift camlı pencereler
Merkezî klima
Merkezî klima

Daire Planı

Yeni bir yaşam deneyimine hazır mısınız?

Daha fazla bilgi için bilgi formunu doldurun

En fazla 250 kelime

Ya da e-mail adresimize yazabilirsiniz info@reportage.com.tr