Reportage Mısır gayrimenkul geliştirme | Via Montenapoleone Yeni Kahire'deki İlk Ticari AVM | satış mağazaları ve ofisler ve tıp klinikleri satılık ve yatırım
WhatsApp

VIA - Montenapoleone

Montenapoleone
VIA - Montenapoleone

Reportage Egypt olarak Mısır topraklarında Al Ahly Sabbour ortaklığıyla gerçekleştirdiğimiz ve Yeni Kahire'nin yeni kalbi ve en gözde yerlerinden biri olan Mostakbal City'deki bu ilk projemizi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. ​ Yaklaşık 465.000 m2'lik bir alana yayılan Montenapoleone projesinin %62'si açık alanlardan oluşuyor ve geniş çeşitlilikte üst düzey konut ve ticari alanlarıyla size canlı bir yaşam için gerekli olan en iyi olanakları sunuyor.

VIA - Mostakbal City - Yeni Kahire'deki İlk Ticari AVM

 Burasının esin kaynağı İtalya'nın Milano kentindeki moda, mücevher ve uluslararası markalarıyla ünlü Montenapoleone Caddesi'dir. Montenapoleone sakinlerine ve tüm Mostakbal City'ye hizmet veren büyük bir açık alışveriş merkezi olarak tasarlanan VIA Montenapoleone, Yeni Kahire'nin kalbinde yeni bir yatırım olan ünlü moda caddesiyle İtalya'nın bir mikrokozmosu olarak kabul ediliyor. Alışveriş merkezi, idari ofisler, perakende satış ve tıp klinikleri de içeren 6 ana binadan (C1, C2, C3, C4, C5, C6) oluşmaktadır. Her bina Bodrum + Zemin kat + 2 Kattan oluşmaktadır. Bodrum kat: Alışveriş merkezi ziyaretçileri ve idari ofisler için park alanı olarak tasarlanmış ve donatılmıştır. Ayrıca depolar ve idari ve ticari hizmet alanları da mevcuttur. Zemin kat perakende satış mağazaları için olup 1. ve 2. katlar idari ofisler ve tıp klinikleri içindir.

Konum

Şunlara yakın olun:

Şehrin cazibe merkezleri kapınızın önünde
Nearby Image
21 Min
Sixty Iconic Tower
Nearby Image
10 Min
Downtown New Capital
Nearby Image
15 Min
Kahire Uluslararası Havalimanı
Nearby Image
15 Min
El Shorouk City
Nearby Image
16 Min
New Capital Havalimanı
Nearby Image
10 Min
Al Masa Hotel
Nearby Image
20 Min
El Rehab City
Nearby Image
20 Min
AUC - 90 Street
Nearby Image
10 Min
Yeni Bakanlıklar Bölgesi

VIA Montenapoleone modern İtalyan tasarımları ve estetiği, yüksek kaliteli yüzeyleri ve mimari sanatıyla çağdaş ve klasik İtalyan güzelliğini yansıtıyor. Modern dokunuşlar ve ince estetik, tasarımın ve dış yüzeylerin her ayrıntısında hissedilebilir. 

  • Çift camlı perde duvarlar.
  • Ticari birimler için şeffaf temperli camlı teşhir pencereleri.
  • GRC yüzey mantolama ve yüksek kaliteli yerli mermer.
  • Mermer ve granit ana girişler ve koridorlar.

Zarafet ve işlevselliği tüm detaylarda hissetmek mümkün. Her binadaki özel girişler ve elektrikli asansörler, güvenlik ve yangın koruma sistemleri ve üst düzey yüzey malzemeler sayesinde her alan iyi şekilde düşünülmüş ve en yüksek standartlara uyacak şekilde, mükemmel tasarlanmıştır.

Olanaklar

Park Alanı
Park Alanı
24 Saat Güvenlik
24 Saat Güvenlik
Cami
Cami
Perakende Alanı
Perakende Alanı

Proje Videosu

Yeni bir yaşam deneyimine hazır mısınız?

Daha fazla bilgi için bilgi formunu doldurun

En fazla 250 kelime

Ya da e-mail adresimize yazabilirsiniz info@reportage.com.tr