Reportage Turkiye | Vista 3
WhatsApp

Vista 3

Al Reem Island
Vista 3

Abu Dabi'nin en çok rağbet gören destinasyonlarından birinde ve başkentin tam kalbinde büyülü bir noktada yer alan Vista 3, Waterfront'ta modernlik ve estetiğin bir başyapıtı olarak öne çıkıyor. Abu Dabi'nin fütüristik yaklaşımını izleyen bu süper yüksek bina, her günün en iyi gününüz olduğu Al Reem Adası'nın tüm yaşam tarzını lüks, modernlik ve herkes için erişilebilir eğlenceyle sunuyor.

AL REEM ADASI

Abu Dabi'nin kuzeydoğu kıyısından 300 metre açıkta bulunan Al Reem Adası, koşuşturmadan uzak şehir yaşamının lüksünü sunuyor.

Al Reem Adası'nı Abu Dhabi Şehir Merkezi'ne bağlayan üç köprünün bulunduğu sahil bölgesinin erişilebilir konumu, burayı BAE başkentinde yaşanacak en popüler yerlerden biri haline getiriyor. Şehir merkezine yakın olmasının yanı sıra, finans bölgesi Al Maryah Adası'na, kültür merkezi Saadiyat Adası'na ve tüm önemli yollara da yakın konumdadır.

Al Reem Adası, Abu Dabi'de yaşamak ve yatırım yapmak için en iyi topluluklardan biri olarak sınıflandırılıyor ve "çalışarak yaşa" yaşam tarzını benimsiyor.

Konum

Şunlara yakın olun:

Şehrin cazibe merkezleri kapınızın önünde
Nearby Image
9 minute
GALERİ AVM
Nearby Image
8 minute
EL AZİZ CAMİİ
Nearby Image
3 minute
AL REEM AVM
Nearby Image
3 minute
ABU DHABİ AVM
Nearby Image
9 minute
SORBONNE ÜNİVERSİTESİ
Nearby Image
9 minute
DELMA PARKI
Nearby Image
10 minute
AL REEM MERKEZ PARKI
Nearby Image
11 minute
ABU DABİ PLAJI

Sahil ile gökyüzü kesiştiğinde yalnızca maviyi görürsünüz. Vista 3, doğanın renklerini kucaklayacak ve güzel beyaz Yatlarla harmanlanacak şekilde mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Açık renk paleti, balkonları ve cam dış cephesi ile eşsiz bina, Al Maryah Adası'nın eşsiz güzelliğini yansıtıyor. Modern dış cephesi ve yüksek kaliteli kaplamasıyla Vista 3 zarafetin, sadeliğin ve ince zevkin simgesi haline geliyor.

İç Mekânlar

Vista 3 iseniz, mükemmel tasarlanmış dairenizin muhteşem manzaralarını karşılamaya hazır olun. Mekanın her parçası düşünülmüş ve iyi aydınlatılmış, nötr bir renk paleti ve huzur ve sükunet arayanların beklentilerini her zaman karşılayan yüksek kaliteli kaplama ile yansıtılmıştır. Mutfak ve Banyolar asla küçük bir detay değildir; işlevsellik ve rafine lezzet beklentilerinizi karşılamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Tüm mutfaklar mutfak dolapları ve çizilmez tezgahlarla donatılmıştır ve ister en-suite ister misafir banyoları olsun, banyolar tamamen yüksek kaliteli kaplama, küvet ve duşlarla döşenmiştir.

Olanaklar

Yüzme Havuzu
Yüzme Havuzu
Spor Salonu
Spor Salonu
Barbekü Alanı
Barbekü Alanı
Çocuk Oyun Alanı
Çocuk Oyun Alanı
Oturma Alanı
Oturma Alanı
Peyzaj Alanları
Peyzaj Alanları
Kapalı Otopark
Kapalı Otopark
Balkon
Balkon
Çift camlı pencereler
Çift camlı pencereler
Merkezî klima
Merkezî klima
Yüksek hızlı internet erişimi
Yüksek hızlı internet erişimi

Daire Planı

Yeni bir yaşam deneyimine hazır mısınız?

Daha fazla bilgi için bilgi formunu doldurun

En fazla 250 kelime

Ya da e-mail adresimize yazabilirsiniz info@reportage.com.tr