Sylvana villa İstanbul | Bahçeşehir'de satılık villa | Sylvana Lüks Villalar | Başakşehir’de villa projesi | Başakşehir’de satilik Bahçeli villa
WhatsApp

Sylvana

İstanbul
Sylvana

Global bir anlayışla dünyaya açılan Reportage adının, Avrupa ve Asya kıtalarını birleştiren güzellikler şehri ve kültür başkenti İstanbul'un büyülü semalarında parlamasının zamanı geldi.

Bahçeşehir

Avrupa'nın en büyük tıbbi sağlık merkezine ve İstanbul ile Türkiye'nin en büyük simge yapılarına sahip modern altyapı bölgesi... Yeni kurulan alan; modern yerleşim alanları, parklar, okullar, İstanbul'un en büyük stadyumu ve Avrupa'nın en büyük sağlık merkezlerinden oluşan başlı başına bir şehir olarak kabul ediliyor ve bu da bölgemizi tüm Avrupa ve Orta Doğu'dan gelenler için önemli bir lokasyon haline getiriyor.

  • İstanbul'un en büyük halk kütüphanesi; Bahçeşehir Kütüphanesi.
  • İstanbul'un en büyük meydanı; Bahçeşehir Meydanı.
  • Türkiye'nin en büyük doğal ormanı; Şamlar Ormanı.
  • Türkiye'nin en büyük olimpiyat stadı.
  • Arapça dilinde eğitim veren üniversite; İbn Haldun Üniversitesi.
  • El Aksa Uluslararası Okulları.

BAHÇEŞEHİR’DE SATILIK VİLLA

Modern yaşam tarzı ve İtalyan mimarisine sahip Sylvana İstanbul, Bahçeşehir’de yer alıyor ve 4+1 bahçeli sıra villalardan oluşuyor. 44.000 m²’lik alanda 232 adet villadan oluşan Sylvana İstanbul’un her odasında balkon ve banyo bulunuyor. Birçok ulaşım noktasına, hastanelere, okullara ve üniversitelere yakın bir lokasyon olan Bahçeşehir'de satılık villa arıyorsanız Sylvana İstanbul, günün yorgunluğunu atabileceğiniz ve sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebileceğiniz harika bir site. Sylvana İstanbul, Bahçeşehir’de villa projesi olarak size ve sevdiklerinize güvenli yaşam alanları sunuyor.

Konum

Şunlara yakın olun:

Şehrin cazibe merkezleri kapınızın önünde
Nearby Image
5 Min
Metro İstasyonu
Nearby Image
10 Min
Bahçeşehir Gölet Parkı
Nearby Image
10 Min
Kanal İstanbul
Nearby Image
25 Min
Atatürk Olimpiyat Stadyumu
Nearby Image
25 Min
Mall of Istanbul AVM
Nearby Image
30 Min
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü
Nearby Image
40 Min
Taksim Meydanı
Nearby Image
40 Min
Aya Sofya Camii
Nearby Image
30 Min
İstanbul Havalimanı

Dış Mekânlar

Usta mimarisi ve tasarım estetiğiyle, İtalyan tasarımı ve dış cephe güzelliği, mekanın her zerresinde ve yüksek kaliteli cephelerde hissedilebilir. SYLVANA İstanbul, uluslararası standartları karşılamak için incelikle tasarlanmış olup, yeşil açık alanlar ve ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız tesisler kapınızın önündedir.

Tüm rafine zevkleri karşılamak, hem uyumu hem de gizliliğinizi korumak üzere tasarlanan Sylvana İstanbul’un dairelerinin 4 odası; her birinin kendi banyosu vardır. Ayrıca kapalı mutfak tasarımı da SYLVANA  sıra villalarının sıra dışı yerleşimine mahremiyet duygusu katıyor. Yüksek kaliteli kaplama ve nötr renk paletleri ile SYLVANA İstanbul; zarafet, lüks ve işlevsellik ile eş anlamlı olarak karşınıza çıkıyor.

Olanaklar

Bahçe
Bahçe
Barbekü Alanı
Barbekü Alanı
Park Alanı
Park Alanı
Çocuk Oyun Alanı
Çocuk Oyun Alanı
Dev Satranç Alanı
Dev Satranç Alanı
Oturma Alanı
Oturma Alanı

Daire Planı

Sanal turumuza katılın

Yeni bir yaşam deneyimine hazır mısınız?

Daha fazla bilgi için bilgi formunu doldurun

En fazla 250 kelime

Ya da e-mail adresimize yazabilirsiniz info@reportage.com.tr