Reportage Turkiye | Al Maryah Vista 2
WhatsApp

Al Maryah Vista 2

Maviye Bürünmüş Güzellik
Al Maryah Vista 2

Al Maryah Vista 1'in büyük başarısının ardından, bu güzel ada su kanalına yansıyan dingin görüntüyü tamamlayacak Al Maryah Vista 2'yi karşılamaya hazırlanıyor. Al Maryah Vista mavinin tonlarını kucaklayan eşsiz bir yaşam tarzı sunuyor. Serbest bölgenin kalbinde yer alan Al Maryah Vista, yaşamak ve yatırım yapmak için mükemmel bir fırsattır. Olağanüstü tasarıma sahip bu site birinci sınıf evler ve perakende satış mağazalarından oluşan seçkin bir ortamda pırıl pırıl beyaz yatların manzarasına uyanma imkânı tanıyor ve Abu Dabi'nin en uzun yüzülebilir kanal havuzuna yürüme mesafesinde. Abu Dabi'nin kalbinde ve uluslararası finans serbest bölgesinde yer alan bu hareketli bölge ve tatil köyü benzeri site içinde iş-yaşam dengesini korumak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

MAVİYE BÜRÜNMÜŞ GÜZELLİK 

Al Maryah Island, Abu Dabi'de bulunan en popüler adalar arasındadır. Burası Abu Dabi'nin İş ve Yaşam Tarzı destinasyonu olarak belirlenmiştir ve işletmelere yatırım yapmak, büyümek ve gelişmek için ideal bir ortam sunan uluslararası bir finansal serbest bölgedir. Ada, Abu Dabi Global Market'e, ödüllü IFC'ye ve Al Maryah Island yönetimine ev sahipliği yapmaktadır. ​ Al Maryah Island size lüks mağazalar ve üst düzey yemek deneyimleri, birinci sınıf konukseverlik ve Cleaveland Clinic Abu Dabi'de birinci sınıf sağlık hizmetleri vaat ederken, aynı zamanda Abu Dabi'nin en heyecan verici etkinliklerinden bazılarına ev sahipliği yapan çarpıcı bir sahil şeridi ile de çevrilidir.

Konum

Şunlara yakın olun:

Şehrin cazibe merkezleri kapınızın önünde
Nearby Image
05 Min
Cleveland Clinic Abu Dabi
Nearby Image
02 Min
Abu Dhabi Mall
Nearby Image
03 Min
Beach Rotana Hotel
Nearby Image
05 Min
The Galleria Mall
Nearby Image
05 Min
Rosewood Abu Dhabi Hotel
Nearby Image
05 Min
Four Season Hotel
Nearby Image
05 Min
Al Reem Island

Deniz kıyısı ve gökyüzü kesiştiğinde sadece maviyi görürsünüz. Al Maryah Vista doğanın renklerini kucaklayan ve güzel beyaz yatlarla uyum sağlayan mükemmel bir tasarıma sahiptir. Bu eşsiz yapı açık renk paleti, balkonları ve cam dış cephesiyle Al Maryah adasının eşsiz güzelliğini yansıtıyor. Modern dış cepheleri ve yüksek kaliteli yüzeyleriyle Al Maryah Vista zarafet, sadelik ve ince zevkin simgesi hâline geliyor.

İç Mekânlar

Bir Al Maryah Vista sakini olarak mükemmel tasarlanmış dairenizden olağanüstü manzaraların keyfini çıkarmaya hazırlanın. Her alan bütün rafine zevklere hitap eden yüksek kaliteli yüzeyleri ve nötr renk paletini yansıtacak şekilde, doğal olarak aydınlatılmıştır. Terasınızda bir fincan çayın tadını çıkarmak kaçırılmaması gereken doğal bir terapidir ve davetkâr alanlar aile anılarınız için her zaman mükemmel bir arka plan oluşturur. Mutfaklar ve banyolar asla küçük bir ayrıntı muamelesi görmez; bunlar işlevsellik ve rafine zevk beklentilerinizi karşılamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Tüm mutfaklar mutfak dolapları ve çizilmeyen tezgâhlarla donatılmıştır ve hem ebeveyn hem misafir banyolar yüksek kaliteli kaplamalara, küvetlere ve duşlara sahiptir.  

Olanaklar

Yüzme Havuzu
Yüzme Havuzu
Spor Salonu
Spor Salonu
Barbekü Alanı
Barbekü Alanı
Çocuk Oyun Alanı
Çocuk Oyun Alanı
Dev Satranç Alanı
Dev Satranç Alanı
Bocce Oyun Alanı
Bocce Oyun Alanı
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Perakende Alanı
Perakende Alanı
Kapalı Otopark
Kapalı Otopark
Cami
Cami

Daire Planı

Yeni bir yaşam deneyimine hazır mısınız?

Daha fazla bilgi için bilgi formunu doldurun

En fazla 250 kelime

Ya da e-mail adresimize yazabilirsiniz info@reportage.com.tr