Reportage Turkiye | Rukan Lofts - Faz 3
WhatsApp

Rukan Lofts - Faz 3

Daha Yeşil taraf
Rukan Lofts - Faz 3

Parklar, koşu alanları, perakende satış mağazaları ve hareketli bir yaşamın tüm unsurları ile çevrili, 240.000 metrekarelik bir alana yayılmış 800'den fazla mükemmel tasarlanmış şehir evinden oluşan güvenlikli bir site. Dubailand'da bulunan ve Rukan semtinin bir parçası olan Rukan Lofts modern tasarımları ve çağdaş yaşam tarzıyla şehrin ruhunu yansıtırken, huzurlu doğası ile şehir yaşamını yepyeni bir seviyeye taşıyor. Burada %70'i açık alan ve yeşilliklerden oluşan bir alanda hayatı her nefeste, tekdüzelikten ve günlük hengâmeden uzakta yaşayacaksınız. 

Dubailand 

Şehrin kalbinde 280 milyon metrekarelik muazzam bir alana yayılan Dubailand Dubai'nin en büyük bölgesidir. Burası Dubai'nin eğlence merkezi olarak tasarlanmıştır ve hem geniş konut sitelerine hem popüler eğlence mekânlarına ev sahipliği yapmaktadır. Al Barari ve Arabian Ranches gibi tanınmış konut projeleri ve sitelerinin yanı sıra yakında tamamlanması beklenen mega proje Mohammed Bin Rashid City de bu bölgede bulunuyor.

Konum

Şunlara yakın olun:

Şehrin cazibe merkezleri kapınızın önünde
Nearby Image
05
District 2020
Nearby Image
10
The Global Village
Nearby Image
15
IMG Worlds of Adventure
Nearby Image
15
Miracle Garden
Nearby Image
15
Hamdan Sports Complex
Nearby Image
15
Hamdan Sports Complex
Nearby Image
25
Burç Halife Dubai Mall
Nearby Image
25
Mall of the Emirates
Nearby Image
25
Abu Dabi Uluslararası Havalimanı

Dış Mekânlar

Rukan Lofts modern dış cepheleri ve toprak renkleriyle zarafet ve eş zamanlılığın bir başyapıtı olarak öne çıkıyor. Yüksek kaliteli dış cepheler ve çift camlı pencereler güneş ışığını, havayı ve doğanın tüm dinginliğini küçük cennetinize davet etmek için birlikte uyumlu bir şekilde çalışır. Her ayrıntı, her sakinin zevk ve ihtiyaçlarını karşılamak ve işlevsellik ve yüksek kaliteli yaşam standardını yakalamak için iyice düşünülmüştür. Bu komplex sadece peyzaj ve yeşillik değil, aynı zamanda açık alanlar, parklar, oyun alanları, yüzme havuzları gibi hayatı daha iyi hâle getiren birçok unsurla çevrilidir ve ihtiyacınız olabilecek her şey Masdar City'nin bu sakin vahasında mevcuttur.

İç Mekânlar

Buradaki güzel cennetinize girdiğinizde fark edeceğiniz ilk şey şıklık ve işlevselliktir. Bu beton şaheserin kapısını açmak, herkese nasip olmayan bir hayata adım atmak anlamına geliyor. Nötr renk paletinden yüksek kaliteli yüzeylere, her ayrıntı ihtiyaçları karşılayacak ve her ince zevke hitap edecek niteliktedir.Doğanın sanatsal fırça darbelerine tanıklık etmenize imkân veren balkonlar ve teraslar daima hayatınıza hayat katmaya hazır. Burada her alan zarafet, dinginlik ve huzur arayan tutkulu ruhlara hitap etmek üzere mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Mutfaklar ve banyolar asla küçük bir ayrıntı muamelesi görmez; bunlar işlevsellik ve rafine zevk beklentilerinizi karşılamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Tüm mutfaklar mutfak dolapları ve çizilmeyen tezgâhlarla donatılmıştır ve hem ebeveyn hem misafir banyolar yüksek kaliteli kaplamalara, küvetlere ve duşlara sahiptir.

Olanaklar

Yüzme Havuzu
Yüzme Havuzu
Spor Salonu
Spor Salonu
Barbekü Alanı
Barbekü Alanı
Park Alanı
Park Alanı
Peyzaj Alanları
Peyzaj Alanları
Alışveriş Merkezi
Alışveriş Merkezi
Koşu Parkuru
Koşu Parkuru
Cami
Cami
Balkon
Balkon

Daire Planı

Yeni bir yaşam deneyimine hazır mısınız?

Daha fazla bilgi için bilgi formunu doldurun

En fazla 250 kelime

Ya da e-mail adresimize yazabilirsiniz info@reportage.com.tr