Reportage Mısır - Montenapoleone projesi - Yeni Kahire | Reportage Mısır gayrimenkul geliştirme ve yatırım | Montenapoleone İtalyan tarzında satılık modern villalar ve daireler
WhatsApp

Montenapoleone

Güzellik İtalyanca konuşur!
Montenapoleone

Reportage Egypt olarak Mısır topraklarında Al Ahly Sabbour ortaklığıyla gerçekleştirdiğimiz ve Yeni Kahire'nin yeni kalbi ve en gözde yerlerinden biri olan Mostakbal City'deki bu ilk projemizi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Milano'nun ünlü moda caddesinden esinlenerek tasarlanan ​Montenapoleone, İtalya'nın bir mikrokozmosu niteliğinde ve İtalyan güzelliğinin Mısır topraklarındaki bir yansımasıdır. Yaklaşık 465.000 m2'lik bir alana yayılan bu projenin %62'si açık alanlardan oluşuyor ve geniş çeşitlilikte üst düzey konut ve ticari alanlarıyla size canlı bir yaşam için gerekli olan en iyi olanakları sunuyor.

Montenapoleone... Güzellik İtalyanca konuşur!

 Bu konut alanında 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler arasında değişen çeşitli büyüklüklerde simpleks ve dubleks konutlar ve özel bahçeli bazı konutlar olmak üzere 374 şehir evi ve çok sayıda konut binası bulunuyor. Çağdaş tasarımlar, modern cepheler ve yüksek kaliteli kaplamalar İtalyan güzelliğini yansıtmakta ve yüksek kaliteli yaşam standartlarına uygun ve "yuva" olarak nitelendirilecek bir başyapıt sunmaktadır.

Konum

Şunlara yakın olun:

Şehrin cazibe merkezleri kapınızın önünde
Nearby Image
21 Min
Sixty Iconic Tower
Nearby Image
10 Min
Downtown New Capital
Nearby Image
15 Min
Kahire Uluslararası Havalimanı
Nearby Image
15 Min
El Shorouk City
Nearby Image
16 Min
New Capital Havalimanı
Nearby Image
10 Min
Al Masa Hotel
Nearby Image
20 Min
El Rehab City
Nearby Image
20 Min
AUC - 90 Street
Nearby Image
10 Min
Yeni Bakanlıklar Bölgesi

İtalyan tasarımı, modern cepheleri ve toprak renkleriyle, Montenapoleone zarafet ve eş zamanlılığın bir başyapıtı olarak öne çıkıyor. Çağdaş, ancak çevresindeki yeşillik ve açık alanlarla uyumlu ve onlarla iyice harmanlanmış. Kütle ve boşluk tasarım yönteminin mükemmel bir uygulaması olarak, her yükseklikteki çerçeveler eşsiz bir estetik dokunuş katıyor. 

Her bina üç ana bölümden oluşuyor: 

Bodrum - Tipik Kat - Çatı ve Çatı Havuzu 

Yüksek kaliteli dış cepheler ve çift camlı pencereler güneş ışığını, havayı ve doğanın tüm dinginliğini küçük cennetinize davet etmek için birlikte uyumlu bir şekilde çalışır. Her ayrıntı, her sakinin zevk ve ihtiyaçlarını karşılamak ve işlevsellik ve yüksek kaliteli yaşam standardını yakalamak için iyice düşünülmüştür.

Tüm ihtiyaçlara ve her ince zevke hitap edecek şekilde tasarlanan Montenapoleone'nin modern İtalyan tasarımları insanı her zaman etkiler. Yüksek kaliteli kaplamalar ve nötr renk paletinden mükemmel tasarlanmış bölümlere kadar her ayrıntı iyi düşünülmüş ve başlı başına bir başyapıt niteliğindedir. Hava ve güneş ışığı her zaman küçük cennetinize giden yolu bulur ve balkonlar ve teraslar sizi asla enerjisiz bırakmaz. İster bir aile evi ister bir bekâr evi olsun, Montenapoleone size her zaman arzuladığınız hayatı sunacaktır.

Mutfaklar ve banyolar asla küçük bir ayrıntı muamelesi görmez; bunlar işlevsellik ve rafine zevk beklentilerinizi karşılamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Tüm mutfaklar mutfak dolapları ve çizilmeyen tezgâhlarla donatılmıştır ve hem ebeveyn hem misafir banyolar yüksek kaliteli kaplamalara, küvetlere ve duşlara sahiptir.

Olanaklar

Yüzme Havuzu
Yüzme Havuzu
Spor Salonu
Spor Salonu
Oyun Alanı
Oyun Alanı
Futbol Sahası
Futbol Sahası
Alışveriş Merkezi
Alışveriş Merkezi
Cami
Cami

Daire Planı

Yeni bir yaşam deneyimine hazır mısınız?

Daha fazla bilgi için bilgi formunu doldurun

En fazla 250 kelime

Ya da e-mail adresimize yazabilirsiniz info@reportage.com.tr