Afra Park İstanbul Bahçeşehir'de Lüks Sıralı villa | Reportage Türkiye
WhatsApp

Afra Park

İstanbul
Afra Park

Afra Park, İstanbul'un en merkezi ve stratejik bağlantı yollarının kesişim merkezlerinden biri olan Bahçeşehir'de yer alıyor. Reportage Türkiye, Türkiye'nin hem Avrupalı hem de Asyalı komşularından ilham alan zengin mimari mirasını temel alarak benzersiz modern şehirler ve canlı yaşam alanları yaratmayı hedefliyor. Afra Park, şehir yaşamının lüks ve konforunu Bahçeşehir'in doğal manzarasının huzuruyla birleştiren kusursuz bir sıra villa koleksiyonu sunuyor. Bu prestijli projedeki her villa, doğal ışıkla dolu geniş iç mekanlar ve lüks olanaklarla sakinlerine ev sahipliği yapacak şekilde özenle tasarlandı. 

 

Bahçeşehir 

Bahçeşehir, modernliğin ve lüksün yeni merkezi haline gelirken aynı zamanda bu bölgede yaşayanları İstanbul'un doğal güzellikleriyle de buluşturuyor. Merkezi bölge, şehrin Avrupa yakasında yer alırken, İstanbul'un en modern ve dikkat çekici simge yapılarından bazılarına da ev sahipliği yapmaktadır. Etkileyici kentsel portföyünü kanıtlayan Bahçeşehir, Avrupa'nın en önde gelen sağlık merkezlerine olan yakınlığıyla dünyanın dört bir yanından medikal turizm için tercih edilen saygın bir destinasyonu haline de gelmiştir. Bunlara ek olarak bir çok okul, üniversite, alışveriş ve eğlenme merkezi, sosyal tesisler de bölge sınırları içinde yer alırken İstanbul Havalimanı'na olan yakınlığı Bahçeşehir'in çekiciliğini de artırmaktadır.

Konum

Şunlara yakın olun:

Şehrin cazibe merkezleri kapınızın önünde
Nearby Image
9 Min
Bahçeşehir Gölet Park
Nearby Image
10 Min
Bilfen Okulları
Nearby Image
10 Min
İstanbul Lider Rusça Okul
Nearby Image
10 Min
Bahçeşehir Fitness Merkezi
Nearby Image
10 Min
Bahçeşehir Tren İstasyonu
Nearby Image
11 Min
Prestige AVM
Nearby Image
15 Min
İstinye Hastanesi
Nearby Image
17 Min
İstanbul Üniversitesi Büyükçekmece Kampüsü
Nearby Image
18 Min
Beykent Üniversitesi
Nearby Image
25 Min
Mall of İstanbul AVM
Nearby Image
25 Min
Atatürk Olimpiyat Stadyumu
Nearby Image
30 Min
Şamlar Tabiat Parkı
Nearby Image
30 Min
Aqua Club Dolphin
Nearby Image
40 Min
İstanbul Havalimanı

Proje Materyalleri

Site içinde yer alan her sıra villa, sakinlerine modern ve konforlu bir yaşam deneyimi sunmak için ustaca tasarlanmıştır. Dış cephesi, büyüleyici bir bahçe alanı ve aile yaşamı için çok çeşitli olanaklarla modern bir yaşam tarzının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde titizlikle planlanmıştır. Villalar, siteyi çevreleyen geniş bir parka bakacak şekilde stratejik olarak yerleştirilmiştir. Şık mimari, nefes kesici doğal manzarayla kusursuz bir şekilde iç içe geçerek, her iki dünyanın en iyilerinin birleştiği mükemmel bir yaşam alanı yaratıyor.

İç mekanlar, villa sakinlerinin kendilerini çevreleyen doğanın ve mimari tasarımın çekici karışımının tadını çıkarması için benzersiz bir perspektife sahiptir. Her odası geniş olup aile yaşantısının konforunu sağlayacak kusursuz ünite özelliklerinden oluşmaktadır. Konut sakinleri ayrıca dışarıdaki nefes kesen manzaranın keyfini çıkarmak için doğal ışığın evden içeri girmesini sağlayan titizlikle tasarlanmış pencerelerden de yararlanabilirler. Mutfak ve banyolar günlük yaşamdaki tüm ihtiyaçları karşılayacak yüksek kaliteli malzemelerle eksiksiz bir şekilde donatılmıştır.

Olanaklar

Yüzme Havuzu
Yüzme Havuzu
Barbekü Alanı
Barbekü Alanı
Park Alanı
Park Alanı
Çocuk Oyun Alanı
Çocuk Oyun Alanı
Evcil Hayvan Alanı
Evcil Hayvan Alanı
Dev Satranç Alanı
Dev Satranç Alanı
Peyzaj Alanları
Peyzaj Alanları
Tenis Kortları
Tenis Kortları
Spor Salonu
Spor Salonu
Oturma Alanı
Oturma Alanı

Daire Planı

Yeni bir yaşam deneyimine hazır mısınız?

Daha fazla bilgi için bilgi formunu doldurun

En fazla 250 kelime

Ya da e-mail adresimize yazabilirsiniz info@reportage.com.tr