Dubai'de Reportage Türkiye gayrimenkul geliştirme ve yatırım ferması | Dubai Yatırım Parkı'ndaki Verdana Projesi | Dubai Marina yakınındaki Verdana konut ve şehir evleri
WhatsApp

VERDANA

Yaşamın Her Daim Yeşil Olduğu Yer
VERDANA

İyi tasarlanmış geniş şehir evler ve semt içinde bir semtte çağdaş sanat ve doğanın bir füzyonu: Dubai Investment Park. Dubai'nin tam kalbinde benzersiz bir konuma sahip olan ve 42.191,55 metrekarelik bir alana yayılan Verdana, hem hızlı hem yavaş tempolu yaşam tarzlarına hitap edecek şekilde yaratılmıştır ve Dubai'nin hareketli yaşamının ortasında hem canlılık hem huzur sağlayan büyük bir vahadır. Bir taraftan mahremiyet duygusunu ve yemyeşil doğanın dinginliğini muhafaza ederken diğer taraftan Dubai'nin Expo/District 2020'sine yakınlığıyla şehrin ruhunu güzel bir şekilde yansıtan Verdana, her iki dünyanın en iyisini yaşama ve arka planınızda dünyanın olduğu bir hayatın tadını çıkarma imkânı sunuyor.

DIP – Dubai Investments Park

Konut, Ticari ve Endüstriyel Gelişim için Bölgedeki Seçkin Destinasyon. DIP kısaltmasıyla bilinen Dubai Investment Park emirlikte hem konut hem de ticari gayrimenkul sunan karma kullanımlı bir bölgedir. Çok sayıda aile dostu özelliğe sahip olan, şehrin çevre dostu imar alanlarında biri olan bu bölge potansiyel ev alıcılarının ve yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Dubai Investments Park bir sanayi kompleksi, bir ticaret bölgesi ve bir dizi konut alanından oluşmaktadır. Yaklaşık 2.300 hektarlık bir alana yayılan şehir içindeki bu şehir, insanlara çok sayıda kullanışlı tesis ve hizmet sunmaktadır. Mükemmel konaklama olanakları sunmanın yanı sıra, DIP endüstriyel faaliyetler ve kendi bünyesindeki önemli endüstriler için de kolaylıklar sağlamaktadır. Bölge sakinleri DIP'te yürütebilecekleri faaliyetlerin yanı sıra burasının stratejik konumundan da faydalanıyor. Dubai Investment Park, Al Maktoum Uluslararası Havalimanı'nın bitişiğindeki Jebel Ali'de bulunuyor. Ayrıca, şehrin temel ekonomik merkezlerine de iyi bir şekilde bağlanmıştır ve Sheikh Zayed Road ile Emirates Road gibi ana güzergâhlara hızlı erişim ve Dubai'nin Expo/District 2020 bölgesine doğrudan bağlantı sağlamaktadır.

Konum

Şunlara yakın olun:

Şehrin cazibe merkezleri kapınızın önünde
Nearby Image
21 Min
Ibn Battuta
Nearby Image
20 Min
JBR Plajı
Nearby Image
23 Min
Palm Jumeirah
Nearby Image
22 Min
Dubai Marina

Dış Mekânlar

İnsan yapımı çağdaş sanatı ve doğanın yeşil dokunuşuyla, Verdana şehir evleri şehrin ruhunu yansıtmak ve çevredeki atmosfere uyum sağlamak için mükemmel bir şekilde hazırlanmıştır. Geniş şehir evleri, tatil köyü benzeri bir topluluk içinde üst düzey bir yaşam tarzı arayan sakinlerin ve ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Tasarımın her alanında hissedilen modernlik, toprak renkleri paletinin akıllıca seçilmesi ve ahşabın ustaca eklendiği tematik dokunuşlarla birlikte, kendini akıcı bir şekilde belli eden bir sanat eseri ortaya çıkıyor. 

İç Mekânlar

Her alan, tüm rafine zevkleri karşılamak için zekice tasarlanmış bir kalite ifadesidir. Çağdaş tasarımları, yüksek kaliteli yüzeyleri ve nötr renk paleti ile Verdana şehir evleri zarafetin, modernliğin ve işlevselliğin açık bir tezahürüdür. Mutfaklar ve banyolar asla küçük bir ayrıntı muamelesi görmez; bunlar işlevsellik ve rafine zevk beklentilerinizi karşılamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Tüm mutfaklar mutfak dolapları ve çizilmeyen tezgâhlarla donatılmıştır ve hem ebeveyn hem misafir banyolar yüksek kaliteli kaplamalara, küvetlere ve duşlara sahiptir.

Olanaklar

Yüzme Havuzu
Yüzme Havuzu
Park Alanı
Park Alanı
Oyun Alanı
Oyun Alanı
Oturma Alanı
Oturma Alanı
Peyzaj Alanları
Peyzaj Alanları
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu

Daire Planı

Yeni bir yaşam deneyimine hazır mısınız?

Daha fazla bilgi için bilgi formunu doldurun

En fazla 250 kelime

Ya da e-mail adresimize yazabilirsiniz info@reportage.com.tr