Reportage Turkiye | Rukan Tower
WhatsApp

Rukan Tower

Daha Yeşil taraf
Rukan Tower

Dubailand'daki Rukan sitesinin hemen girişinde modern ve çağdaş tasarımlı bir başyapıtı göze çarpıyor. Çeşitli tasarımlara ve alan seçeneklerine sahip 608 daireden oluşan Rukan Tower sakinlerinin tüm ihtiyaç ve zevklerine hitap eden eksiksiz olanaklara sahip orta yükseklikte bir konut binasıdır. Dubailand - Wadi El Safa'da 240.000 metrekarelik bir alana yayılan Rukan Tower, Rukan Lofts, alışveriş merkezleri, bisiklet parkurları ve eksiksiz bir yaşam tarzı sağlayan unsurlarla çevrili üç bağlantılı kuleden oluşmaktadır. Rukan sitesinin bir sakini olarak %70 yeşil alan ve geniş açık alanlara sahip olağanüstü bir ev ortamında yaşamaya hazırlanın. 

Dubailand

 Şehrin kalbinde 280 milyon metrekarelik muazzam bir alana yayılan Dubailand Dubai'nin en büyük bölgesidir. Burası Dubai'nin eğlence merkezi olarak tasarlanmıştır ve hem geniş konut sitelerine hem popüler eğlence mekânlarına ev sahipliği yapmaktadır. Al Barari ve Arabian Ranches gibi tanınmış konut projeleri ve sitelerinin yanı sıra yakında tamamlanması beklenen mega proje Mohammed Bin Rashid City de bu bölgede bulunuyor.

Konum

Şunlara yakın olun:

Şehrin cazibe merkezleri kapınızın önünde
Nearby Image
15 Min
The Global Village
Nearby Image
15 Min
Hamdan Sports Complex
Nearby Image
15 Min
IMG Worlds of Adventure
Nearby Image
20 Min
Burç Halife Dubai Mall
Nearby Image
20 Min
Dubai Miracle Garden
Nearby Image
20 Min
Abu Dabi Uluslararası Havalimanı
Nearby Image
20 Min
Mall of the Emirates

İyi tasarlanmış modern cephelerinden nötr renk paletine, Rukan Tower sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını ve zevklerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. 30,05 metre yüksekliğindeki bu kule lüks ve işlevsellik standartlarına haiz bir yapının üstünde yükseliyor. Yüksek kaliteli cepheler ve çift camlı pencereler konutların havadan ve güneş ışığından en iyi şekilde yararlanmasını sağlamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmış olup, nötr toprak renkleri çevredeki peyzajla uyum sağlayarak canlı bir uyumluluk ve tutarlılık oluşturmaktadır. Bina, sadece peyzaj ve yeşillik değil, aynı zamanda açık alanlar, parklar, oyun alanları, yüzme havuzları gibi hayatı daha iyi hâle getiren birçok unsurla çevrilidir ve ihtiyacınız olabilecek her şey Rukan sitesinde mevcuttur.

İç Mekânlar

Tüm ihtiyaçlara ve her ince zevke hitap edecek şekilde tasarlanan Rukan Tower'ın modern tasarımları insanı her zaman etkiler. Yüksek kaliteli yüzeyler ve nötr renk paletinden mükemmel tasarlanmış bölümlere kadar her ayrıntı iyi düşünülmüş ve başlı başına bir başyapıt niteliğindedir. Hava ve güneş ışığı her zaman küçük cennetinize giden yolu bulur ve balkonlar ve teraslar sizi asla enerjisiz bırakmaz. İster bir aile evi ister bir bekâr evi olsun, Rukan Tower size her zaman arzuladığınız hayatı sunacaktır. Mutfaklar ve banyolar asla küçük bir ayrıntı muamelesi görmez; bunlar işlevsellik ve rafine zevk beklentilerinizi karşılamak için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Tüm mutfaklar mutfak dolapları ve çizilmeyen tezgâhlarla donatılmıştır ve hem ebeveyn hem misafir banyolar yüksek kaliteli kaplamalara, küvetlere ve duşlara sahiptir.

Olanaklar

Yüzme Havuzu
Yüzme Havuzu
Spor Salonu
Spor Salonu
Park Alanı
Park Alanı
Evcil Hayvan Alanı
Evcil Hayvan Alanı
Peyzaj Alanları
Peyzaj Alanları
Koşu Parkuru
Koşu Parkuru
Cami
Cami
Balkon
Balkon

Daire Planı

Yeni bir yaşam deneyimine hazır mısınız?

Daha fazla bilgi için bilgi formunu doldurun

En fazla 250 kelime

Ya da e-mail adresimize yazabilirsiniz info@reportage.com.tr