Reportage Turkiye | Gayrimenkulde Yatırımın Geleceği: Bahçeşehir ve Avantajları
WhatsApp
Reportage Properties

Blog

En son

Blog

Gayrimenkulde Yatırımın Geleceği: Bahçeşehir ve Avantajları

Tüm dünya için stratejik öneme sahip bir kültür başkenti olan İstanbul'un eşsiz güzellikleri arasında kendinize bir yaşam alanı oluşturmanın zamanı gelmedi mi? Sylvana İstanbul projesinin bulunduğu Bahçeşehir semti; modern yaşam alanları, okulları ve diğer imkanları ile uluslararası düzeyde önemli bir destinasyon. Türkiye'deki en büyük modern altyapı bölgesi İstanbul’un konfor ve huzur vadeden semti Bahçeşehir’de olmanız için çok fazla neden var. Gelin birlikte bir göz atalım.

.

Gayrimenkulde Yatırımın Geleceği: Bahçeşehir ve Avantajları

Bahçeşehir'in Yükselişi: Neden Şimdi Yatırım Zamanı?

Son yıllarda gayrimenkul yatırımcılarının ilgisini hayli çeken Bahçeşehir, Başakşehir’e bağlı bir semttir. Semtte ister yalnız başınıza ister sevdikleriniz ile güzel zaman geçirebileceğiniz pek çok mekân bulunur. Bunlardan yalnızca biri olan Bahçeşehir Gölet Parkı, emlak fiyatlarındaki artışı tetiklemekle birlikte yeni yatırım projeleri için de bir kriter oluşturur. Bu durum konutunuzun değerini artıran sebeplerden biridir.

Avrupa Yakası’nın en popüler semtleri arasında yer alan Bahçeşehir, İstanbul’da emlak yatırımı için size harika bir yaşam alanı fırsatı sunar. Ayrıca semtte ev sahibi olmanız kiralama fırsatlarını da değerlendirmenizi sağlar. Son zamanlarda yabancı yatırımcılar için cazip bir yatırım merkezi haline gelen Bahçeşehir’den İstanbul’un tüm semtlerine ulaşım kolaylıkla sağlanır. Dahası dünyanın neresinden gelirseniz gelin gayrimenkul yoluyla oturum izni alabileceğiniz yasal düzenlemeler sayesinde İstanbul’da refah içinde yaşama ve iş kurma şansı elde edersiniz.

Hızla büyüyen ve gelişen ekonomisiyle sürekli göç alan İstanbul’da konut fiyatlarının zaman içinde daha da artacağı öngörülür. Siz de finansal değerlendirmeleri takip ederek yatırım yapmak istiyorsanız Bahçeşehir’i yatırımın geleceği olarak değerlendirebilirsiniz. Uluslararası El Aksa okulları, Arapça dilinde eğitim veren İbn Haldun Üniversitesi gibi cazip ve nitelikli eğitim kurumlarına olan yakınlığı ile Bahçeşehir’in yükselen projesi Sylvana İstanbul, tüm imkanları bir arada bulabileceğiniz bir yaşam alanıdır. Ayrıca İstanbul’un en büyük halk kütüphanesi olan Bahçeşehir kütüphanesi tüm eğitim ve araştırmalarınız için sizi destekler. Özellikle Avrupa ve Orta Doğu’nun yeni yatırım gözdesi olmasıyla bilinen ve bölgesel avantajlar sunan Bahçeşehir Sylvana projesine dahil olarak hem bu günününüz hem de geleceğiniz için eşsiz bir yatırım yapma şansı elde edebilirsiniz.

Altyapı ve Sosyal Olanaklar

Nüfusu her geçen gün artan İstanbul’da güçlü altyapısı ve sosyal alanlarıyla öne çıkan Bahçeşehir Sylvana projesi sizin için ideal bir seçenek olabilir. Bu proje beklenen büyük İstanbul depremine hazırlıklı olarak yatay mimaride tasarlanan ve en fazla birkaç kattan oluşan 4+1 villalar, yatırımcısına güvenli bir yaşam alanı sunar. 

İstanbul Havalimanı’na 30 dakika, Mall of İstanbul’a 25 dakika, Atatürk Olimpiyat Stadyumu’na 25 dakika ve yakın zaman içinde açılması beklenen Metro’ya yalnızca 5 dakika mesafede olan konut avantajlarıyla Sylvana Bahçeşehir, bölgeyi özel kılan projeler arasındadır. Ayrıca bölgeye yakın konumdaki, Türkiye'nin en büyük doğal ormanı olmasıyla dikkat çeken Şamlar Ormanı 50 bin dönümlük arazisiyle hem şehre hem de doğaya yakın olmanızı mümkün kılar.

Kendiniz, aileniz veya sevdikleriniz için yapacağınız gayrimenkul yatırımının Bahçeşehir semtinde olmasının pek çok avantajı vardır. Örneğin Sylvana projesinde yer alan otopark, oyun alanları, özel dinlenme ve spor alanları gibi imkân ve olanaklar İstanbul kalabalığından bir nebze olsun uzaklaşarak, kendi özel alanlarınızda vakit geçirerek sosyalleşmenizi sağlar. İstanbul sınırları içinde müstakil bir yaşam hayaliniz varsa Sylvana projesi tam size göre.

Yatırım Potansiyeli ve Beklenen Getiri

Sylvana sıralı villa konut tipi projesi yüksek bir yatırım potansiyeli sunar. Daha imtiyazlı yaşam olanakları ve özellikli konut imkanlarına sahip olması nedeniyle yatırım potansiyeli yüksek yerler olarak değerlendirilirler. Satranç alanı, tek taraflı basketbol alanı, barbekü alanı, çocuk oyun alanı, özel güvenlik ve giriş çıkış kontrol imkanları ile yatırım yapmak isteyenler için cazip bir seçenek olabilir.

7/24 güvenli yaşam konsepti ile öne çıkan Sylvana İstanbul projesi avantajlı ödeme fırsatları ile hem Türk hem de yabancı yatırımcıya prestijli ve modern bir yaşam tarzı sunan çekici bir seçenektir. Proje kapsamındaki villa konutlarına peşin veya vadeli ödeme avantajlarıyla kolayca sahip olabilirsiniz. 2025 yılında teslim olacak projenin finansal getirisi yüksek olacağı için başarılı bir gayrimenkul yatırımı yapmanızı sağlayabilir.

Sylvana İstanbul

İtalyan mimarisi özelliklerini taşıyan dış cephe ve ustaca tasarlanmış iç cepheleriyle Sylvana İstanbul, Bahçeşehir’in en önemli konut projelerinden biridir. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeyde sosyal olanaklar ve geniş bahçe alanları ile uluslararası yaşam standartları sunar. 4+1 bahçeli sıra villalardan oluşan proje 44.000 m²’lik alana konumlandırılmıştır. 232 adet villadan oluşan Sylvana’nın her villasında 4 yatak odası vardır ve odaların bazılarında balkon ve banyolar yer alır. Bodrum, zemin ve 2 kattan oluşan villaların sahip olduğu bahçe alanı sevdiklerinizle keyifli zaman geçirmenizi destekler.

Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Suudi Arabistan, Fas, Rusya, Uganda ve Belarus’ta gayrimenkul geliştiren Reportage, globaldeki deneyimini Türkiye’ye aktarmak için İstanbul’u tercih etmiştir. Reportage'ın Türkiye’deki ilk projesi olan Sylvana İstanbul, hayatı daha iyi hale dönüştüren sıralı villa konutlarıyla Bahçeşehir bölgesinde yatırım yapmak isteyenlerin dikkatini çeker. Açık hava aktivitelerine imkân tanıyan bahçeli villa konutları İstanbul’da şehir hayatının içinde huzurun tadını çıkarabileceğiniz imkanlar sunar. Siz de bu özel yapı projesi ile tanışmak, İstanbul’da güven içinde yaşamak ya da uzun soluklu bir yatırım yapmak istiyorsanız Reportage Türkiye ile iletişime geçebilirsiniz.

For English content please click.

للغة العربية اضعط هنا